• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Delonghi dedica EC685

yldz92

Yeni Üye
İsim
yildiz505
Daha fazla  
İsim
yildiz505
Merhaba,
Delonghi Dedica EC685 kullanan var mı acaba? Bu makine hakkındaki görüş ve önerileriniz nelerdir?

Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Makine zaten giriş seviyesi uygun fiyatlı espresso makineler arasında kendini kanıtlamış çok satan bir ürün. Sadece sütlü kahveler tükettiğim için beni memnun etti. Fakat sadece espresso tüketecekseniz ve beklentiniz yüksekse sizi tatmin etmeyebilir. Belki biraz daha bütçe arttırıp gaggia classic bakabilirsiniz o anlamda. Mutfakta az yer kaplaması da beni cezbeden başka bir yönü. Genel anlamda çok büyük bir beklentim yok ortalama bir kahve içeyim derseniz sizi tatmin eder diye düşünüyorum ama iyi bir espresso içeyim daha fazla özellikli bir makine olsun derseniz lelit vs bakmanız gerekecek onların fiyatları da bu makineye göre bir hayli yüksek

Bir arkadaşımda bu model vardı, genelde sütlü kahve içtiğim için buhar çubuğunu birçok kez kullanma şansım oldu. buhar çubuğunun motor gücü önemli, giriş seviyesi ve uygun fiyatı bir yana, eğer bu hıza ve düşük motor gücüne alışabilir, kendi protokolünü oluşturabilirsen, f/p oranı yüksek bir cihaz, latte art yaptığımda tadı ve görüntüsü ile tatmin edebiliyor.

Geri