• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satılık Delonghi Bco 411.b Espresso&filtre Kahve Makinesi

turkalpmd

Aktif Üye
İsim
İzzet
Daha fazla  
İsim
İzzet
Espresso Makinesi
Delonghi BCO 411.B
Değirmen
Comandante C40, Delonghi KG-49
Ekipmanlar
V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Etimesgut
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Çankaya
Lelit veya Rocket marka bir espresso makinesine geçiş yapacağım için Delonghi BCO 411.B makinemi satarak bir sermaye oluşturmayı düşündüm.

Ürünü 1 sene kadar önce satın aldım ve son 2-3 aydır aktif kullanmaktayım. Ürünün kutusu ve kutu içeriğinde bulunan tüm ürünleri mevcuttur. Garantisi bitmek üzere ama.

30 dakika sonra otomatik olarak kapanma özelliği sunarak enerji tasarrufu sağlıyor.
Kutu içerisinden;
- Kendi plastik 51 mm'lik kaşıklı tamper'i
- 2 adet basınçlı sepeti birisi tek birisi çift shotlık
- 1 adet portafilter
- 1 adet broksilat kendi serveri

Ben bu kahve makinesinin en çok filtre kahve bölümünü seviyorum üstten duş başlığı ile pour over yaparak demlemiş oluyor, minimum ajitasyon.

Kargo bana ait olmak üzere 2250 lira gibi bir fiyat düşünüyorum. Satamazsam muhtemelen kardeşime hediye edeceğim.

satılık.jpg

turkalpmd

Aktif Üye
İsim
İzzet
Daha fazla  
İsim
İzzet
Espresso Makinesi
Delonghi BCO 411.B
Değirmen
Comandante C40, Delonghi KG-49