• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Covid-19 ve koku kaybı.

Muratsami

Üye
Konum
İstanbul
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Lelit PL162T Bianca
Değirmen
Eureka Mignon, Molent G50
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Maltepe
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kadıköy
Her nekadar araştırma ve analiz verileri çok detaylı olmayıp sonlanmasa da, covid-19 un özellikle asemptomik hastalarında koku kaybı gozlenmekte imiş. Üstad Vedat Ozan Instagram hesabından alıntıdır. Yöneticiler başlığı uygun bir yere taşırlarsa sevinirim.Ek kaynak:
 
Son düzenleme:
Geçen gün Shiftdelete kurucusu Hakkı Bey'in coronaya yakalandığını ve yaşadıklarını anlatan videoyu izledim. İlk önce üşüttüğünü zannedip daha sonrasında sıktığı parfümün kokusunu alamayınca direk doktora gittiğini söylemişti. Nasıl bir virüs ise artık hem tad almamızı hem de koku almamızı engelliyor.
 
Geri
Üst