• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Comandante Keçe Kılıf

Lorenzen

Üye
Selamlar herkese,

Kız arkadaşımın bana hediye olarak yaptığı, uzun süredir kullandığım el emeği keçe kılıfların satışını yapmayı planlıyoruz.

Seyahat ederken Comandante'yi taşımanıza yönelik olarak (travel case) tasarlanan bu kılıflar ile Comandanteniz'in şıklığından ödün vermeden koruyarak taşımanızı hedeflemekle birlikte, beğendiğiniz renk seçenekleri ile "siparişiniz üzerine" üretimini yapmayı planlıyoruz.

Aşağıdaki fotoğrafta elimizde olan keçe ve deri kayış renklerini görebilirsiniz, beğendiğiniz kombinasyonda sipariş verebilirsiniz. Stokta olan rengi bir gün içerisinde, olmayanı ise bir hafta içerisinde göndermeyi planlıyoruz.

Satış kanalı olarak dolap uygulamasını düşündük, büyük bir kargo avantajı sağlıyor. Şirketimiz olmadığı için kargo anlaşması yapmamız mümkün değil. Diğer bir seçenek ise shopier ama onda hesap oluştururken bize ürünü sattığımız platformları sorunca yanıt veremedik. Belki @Metehan bu konuda bize yardımcı olabilir.
Buradaki çekincemiz ise herkesin dolap uygulamasını yüklemek istemeyeceği oldu. Açıkçası bu konuda sizin görüşlerinizi almak isterim.

Düşündüğümüz fiyat ise topuz kılıfıyla birlikte kargo dahil 80 TL. Komisyonu, kargosu derken bizim elimize 50 TL'nin altında para geçecek. Fiyatı iyi buluyorum açıkçası, bu ürünleri yapması için kız arkadaşımı zorlama sebeplerimden biri de foruma katkı sağlamak, dolayısıyla kar amaçlı bir proje gibi düşünmeyin lütfen. Yine de fiyatı konumlandırma açısından görüşlerinizi bildirmekten çekinmeyin.

not: Kılıflar yalnızca taşıma amaçlı üretilmiştir, öğütme işlemini yaparken kılıfı çıkarmanız gerekiyor. Comandante'ye birebir uyacağı için çok kolay bir şekilde topuzu çıkarmadan ittirme yöntemiyle takıp çıkarabilirsiniz. İsterseniz video atabilirim uygun bir vakitte.

Forum 6 fotoğraf yüklemeye izin verdiğinden bolca fotoğrafı birkaç mesajda yükleyeceğim.

Ekli dosyalar

• IMG_3615.jpg
    IMG_3615.jpg
    172.1 KB · Görüntüleme: 376
  • IMG_3622.jpg
    IMG_3622.jpg
    82.1 KB · Görüntüleme: 321
  • IMG_3625.jpg
    IMG_3625.jpg
    96.9 KB · Görüntüleme: 297
  • IMG_3626.jpg
    IMG_3626.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 287
  • IMG_3627.jpg
    IMG_3627.jpg
    76.5 KB · Görüntüleme: 282
  • IMG_3628.jpg
    IMG_3628.jpg
    126.5 KB · Görüntüleme: 270
Son düzenleme:
Part 2

Ekli dosyalar

• IMG_3629.jpg
    IMG_3629.jpg
    123.1 KB · Görüntüleme: 254
  • IMG_3630.jpg
    IMG_3630.jpg
    127.7 KB · Görüntüleme: 232
  • IMG_3631.jpg
    IMG_3631.jpg
    139.6 KB · Görüntüleme: 220
  • IMG_3632.jpg
    IMG_3632.jpg
    117.8 KB · Görüntüleme: 202
  • IMG_3633.jpg
    IMG_3633.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 179
  • IMG_3635.jpg
    IMG_3635.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 177
Part 3

Ekli dosyalar

• IMG_3665.jpg
    IMG_3665.jpg
    62.5 KB · Görüntüleme: 171
  • IMG_3666.jpg
    IMG_3666.jpg
    71.7 KB · Görüntüleme: 154
  • IMG_3669.jpg
    IMG_3669.jpg
    100.4 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_3670.jpg
    IMG_3670.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 132
  • IMG_3671.jpg
    IMG_3671.jpg
    102.1 KB · Görüntüleme: 135
  • IMG_3686.jpg
    IMG_3686.jpg
    130.7 KB · Görüntüleme: 172
Elinize sağlık. İhtiyaç duyulan bir ürüne girişimcilik gayet iyi olmuş.

Şehir olarak neredesiniz? İstanbul içi elden teslim etme imkanı var ise maliyet daha da azalır.

İstanbuldaysanız buyrun bir gün misafirim olun, fellowumun kılıfı var brewcoat'tan onun birebir ölçülerini alın dilerseniz :). Eminim Fellow gibi ürünlere talep daha fazla olacaktır.
Nazik teklifiniz için teşekkür ederim. Brewcoat’u inceledim ve fiyatını aşırı saçma buldum 😄 yeterince istek olursa yapabiliriz sanırsam, kız arkadaşıma sormam lazım. Usta olan o. Ben daha çok satış pazarlamaya bakıyorum ama onda da başarılı olduğum söylenemez 😂

Ucuz fiyat. Şu hobi dünyasında en basit ürünler bile fahiş fiyatlı. Hiç kâr amaçlı durmuyor. İyi satışlar.
Teşekkür ederim. Kâr amaçlı değil cidden ama ürün ucuz olunca yeterince değer görmüyor diye düşünüyorum. Eğer alacaksanız adını Comandante Coat yapıp fiyatını 15 Euroya çekebilriim 😂

Adidas CEO’su ayakkabıları sattıklarından daha ucuza satmanın yolunu üretim maliyetini azaltarak bulduklarını ve fiyatları kademeli olarak düşürdüklerini fakat fiyat azalınca satışların da azaldığını söylemişti. (Kaynak sorarsanız bulamam sanırsam, okulda anlatmış olabilirler.)
Olur da ticarete atılırsanız aklınızda olsun.

Teşekkür ederim. Kâr amaçlı değil cidden ama ürün ucuz olunca yeterince değer görmüyor diye düşünüyorum. Eğer alacaksanız adını Comandante Coat yapıp fiyatını 15 Euroya çekebilriim 😂

Adidas CEO’su ayakkabıları sattıklarından daha ucuza satmanın yolunu üretim maliyetini azaltarak bulduklarını ve fiyatları kademeli olarak düşürdüklerini fakat fiyat azalınca satışların da azaldığını söylemişti. (Kaynak sorarsanız bulamam sanırsam, okulda anlatmış olabilirler.)
Olur da ticarete atılırsanız aklınızda olsun.
Comandante'm yok olsaydı alırdım. Fiyatlandırma konusunda da çok haklısınız. Fiyatı yüksek olan ürüne karşı bir ilgi var. Fiyatı yüksekse premium bir üründür kesin kalitelidir gibi... Bu algı bende de var tabi...

Comandante'm yok olsaydı alırdım. Fiyatlandırma konusunda da çok haklısınız. Fiyatı yüksek olan ürüne karşı bir ilgi var. Fiyatı yüksekse premium bir üründür kesin kalitelidir gibi... Bu algı bende de var tabi...
Sizin timemore vardı sanırsam. Çok modeli olduğu için hakim değilim ama dışı tırtıklı olanlara çok gerek yok diye düşünüyorum, ayrıca keçe olduğundan dolayı tırtıklı gövde keçeye zamanla zarar verebilir. Chestnut’a daha çok uygun ama o da çok tercih edilmiyor.

Ürünü Molent’e de uyarlayabilirim ama ortasındaki basık kısımdan emin olamıyorum. Aslında oradan da ip geçirip Chemex’ten geçen ip gibi bir tasarım yapılabilir fakat Molent zaten çok uzun süre gayet şık taşıma kutusuyla satıldı. Çok ihtiyaç yok gibi geliyor.

En mantıklısı aslında Motordante. Kılıf sayesinde full body gözükür, düşmelere karşı da koruma sağlar ve düz Comandante’den farklı olarak üzerinde kılıf varken de kullanılabilir kolu çevirmek gerekmeyeceği için. Tabii @uralavci ne düşünür ona sormak lazım :)

Sizin timemore vardı sanırsam. Çok modeli olduğu için hakim değilim ama dışı tırtıklı olanlara çok gerek yok diye düşünüyorum, ayrıca keçe olduğundan dolayı tırtıklı gövde keçeye zamanla zarar verebilir. Chestnut’a daha çok uygun ama o da çok tercih edilmiyor.

Ürünü Molent’e de uyarlayabilirim ama ortasındaki basık kısımdan emin olamıyorum. Aslında oradan da ip geçirip Chemex’ten geçen ip gibi bir tasarım yapılabilir fakat Molent zaten çok uzun süre gayet şık taşıma kutusuyla satıldı. Çok ihtiyaç yok gibi geliyor.

En mantıklısı aslında Motordante. Kılıf sayesinde full body gözükür, düşmelere karşı da koruma sağlar ve düz Comandante’den farklı olarak üzerinde kılıf varken de kullanılabilir kolu çevirmek gerekmeyeceği için. Tabii @uralavci ne düşünür ona sormak lazım :)

Bir ürün için eklenti üretirken kendi ürünüme eklenti üretilmesine karşı çıkamam hocam. :D
Şaka bir yana, benim için hiç sorun değil. Çapı 61,5 mm, görünen boyu da 100 mm. 😊

Bir tane de ben kaptım. Gayet güzel oturdu. Elinize sağlık.
;)

Ekli dosyalar

• C24E2590-5E75-428A-9D49-DF52F60AD6E3.jpeg
    C24E2590-5E75-428A-9D49-DF52F60AD6E3.jpeg
    78.4 KB · Görüntüleme: 202
Kendi emeğiyle bir şeyler üretmeye çabalayan ve bunu başaranlara herzaman imrenmiş ve saygı duymuşumdur. @Lorenzen elinize sağlık, çok teşekkür ederim.🙏 Artık yolda olmak commandante için daha konforlu olacak😎✌️🐈

Ekli dosyalar

• 3F1386BC-A26B-481D-B0E8-34F6DAF24D6A.jpeg
    3F1386BC-A26B-481D-B0E8-34F6DAF24D6A.jpeg
    153.7 KB · Görüntüleme: 165
  • 8BF07521-2FA7-4958-B1CA-AE3692659CA0.jpeg
    8BF07521-2FA7-4958-B1CA-AE3692659CA0.jpeg
    142.5 KB · Görüntüleme: 231
Geri