• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Comandante- Ecm S Automatik'ten Niche Zero'ya Geçmeli miyim?

kaanka

Üye
Konum
Edirne
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan
Espresso Makinesi
Ecm Technika 4 Profi
Değirmen
Ecm S-64 Automatik, Comandante
Ekipmanlar
V60, delter,
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Edirne
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkez
Arkadaşlar kararsız kaldığım bir konuda tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. Konumun içeriği niche zero ile ilgili ama Suat beyin açtığı konuyu dağıtmamak için ayrı bir konu açtım. Bir akrabam Londra'ya gidiyor. Kendisine Niche zero aldırma imkanım var. Ancak evde hali hazırda performansından gayet memnun olduğum 2 tane öğütücüm var. Comandanteyi filtre için, Ecm s automatik 64mm titanyum flat burr öğütücüyü ise espresso için kullanıyorum. Ecm'nin hopperını çıkardım ve tek doz olarak kullanıyorum. Günde ortalama 2 espresso 1 filtre tüketiyorum yada tam tersi. Ama yaz aylarında cold brew demlemek için 125 gr kahveyi comandanteyle öğütmek zor oluyor. Acaba elimdeki öğütücüleri satıp, nice zero alsam mı? Ecm s automatikte toplamda 20 kilo kadar kahve öğüttüm. Modifiyeleri sayesinde Ecm Titan ayarında. Satsam kaç para eder merak ediyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
 
Üst