• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Comandante deri taşıma kılıfı

Kafeinman

Yeni Üye
İsim
Zeynal
Daha fazla  
İsim
Zeynal
Değirmen
Kg79
Ekipmanlar
delter coffee press, v60
herkese iyi forumlar, Comandante değirmenimi ev iş arası taşımak için kılıf çanta v.s. arayışı içindeyken yurt dışı sitenin birinde bir kılıf gördüm tasarım olarak harikaydı, instagram da deri cüzdan vs yapan @Manta_Deri ile tanıştım arkadaş sabır ve özveri ile kılıfı bana dikti forumdan isteyen arkadaş olursa iletişime geçebilir.

Ekli dosyalar

• cd.jpg
    cd.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 105
  • ddd.jpg
    ddd.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 103
  • eee.jpg
    eee.jpg
    105.4 KB · Görüntüleme: 102
  • ghgg.jpg
    ghgg.jpg
    84.4 KB · Görüntüleme: 103
  • z.jpg
    z.jpg
    136.6 KB · Görüntüleme: 104

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
Güzel günlerde kullanın, çok güzel görünüyor :)

mantaderi

Yeni Üye
İsim
ömer
Daha fazla  
İsim
ömer
Merhaba kılıfı imal eden olarak biraz açıklamak isterim :) kılıfın dış derisi 2,5 mm kalınlıkta vejetal deriden ve iç kısmında değirmenin giriş çıkışı kolay olsun ve dış etkenlerden koruması için 1 mm semi anilin deri kullanıldı. Kılıf değirmeni tam sardığı için taşıma esnasında herhangi bir sallantı ve ses yapmıyor :)

Adanalı

Yeni Üye
İsim
Mustafa Yılmaz
Daha fazla  
İsim
Mustafa Yılmaz
Espresso Makinesi
Mielle CM 5310
Değirmen
Comandante C40
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Merhaba kılıfı imal eden olarak biraz açıklamak isterim :) kılıfın dış derisi 2,5 mm kalınlıkta vejetal deriden ve iç kısmında değirmenin giriş çıkışı kolay olsun ve dış etkenlerden koruması için 1 mm semi anilin deri kullanıldı. Kılıf değirmeni tam sardığı için taşıma esnasında herhangi bir sallantı ve ses yapmıyor :)
Selam emeğinize sağlık.Yurt dışında görmüştüm acaba Türkiyede yapan varmıdır derken burada karşıma cıktı.Fiyatı merak ettim paylaşabilirmisiniz?