• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Comandante Deri Kılıf--Comandante/Delter Taşıma Çantası

Arkadaşlar selam, birçoğunuzun bildiği üzere uzun zamandır çeşitli kahve ekipmanları için deri kılıf/deri çanta dikmekteyim. En çok tercih edilen ürünler comandante kılıfı ve comandante+ delter/aeropress taşıma çantası. Ama ürünler bunlarla sınırlı değil tabi ki özel bir talebiniz olursa elimden geldiği kadar kafanızdakini tasarlamaya çalışırım. Lafı uzatmadan ürünlerden temel olarak bahsedeyim.

Comandante Kılıf
Ürünün temel amacı Öğütücüyü çantada taşırken sert cisimlerin ahşap yüzeyi çizmesine ve darbeye bağlı ezilmelere karşı korumak. Hazne ve ana gövde kılıfının ayrı olması Kullanımda kolaylık sağlıyor.

3d880fb0-1e9a-4c83-95d1-0bc7c5b0f914.jpg5853-b3d96c2589774672e1432492e208459d.jpg

Ekipman çantası
Çanta temel olarak comandante-delter/aeropress- 2 adet hazne (comandante üzerindeki ile birlikte 3 adet ) alabilecek şekilde üretiliyor. Elinizdeki mevcut ekipmanlar ile bunu istediğiniz şekilde esnetebiliriz. Örneğin tartı, melodrip vb için ekstra bölme konulabilir, tamamen size kalmış.
46875c2a-bf5b-4dc9-be6d-8c8f74589a26.jpgaea533a9-f793-4ff6-93e8-ad8c97768d23.jpg66e7864c-f904-48fa-8bea-55a1ea23851f.jpg

Elimde bulunan renkler zamanla değişiyor. Renkler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, birçoğunuzun bildiği üzere uzun zamandır çeşitli kahve ekipmanları için deri kılıf/deri çanta dikmekteyim. En çok tercih edilen ürünler comandante kılıfı ve comandante+ delter/aeropress taşıma çantası. Ama ürünler bunlarla sınırlı değil tabi ki özel bir talebiniz olursa elimden geldiği kadar kafanızdakini tasarlamaya çalışırım. Lafı uzatmadan ürünlerden temel olarak bahsedeyim.

Comandante Kılıf
Ürünün temel amacı Öğütücüyü çantada taşırken sert cisimlerin ahşap yüzeyi çizmesine ve darbeye bağlı ezilmelere karşı korumak. Hazne ve ana gövde kılıfının ayrı olması Kullanımda kolaylık sağlıyor. (Fiyat kargo dahil 100 tl )

Ekli dosyayı görüntüle 807Ekli dosyayı görüntüle 806

Ekipman çantası
Çanta temel olarak comandante-delter/aeropress- 2 adet hazne (comandante üzerindeki ile birlikte 3 adet ) alabilecek şekilde üretiliyor. Elinizdeki mevcut ekipmanlar ile bunu istediğiniz şekilde esnetebiliriz. Örneğin tartı, melodrip vb için ekstra bölme konulabilir, tamamen size kalmış. (Fiyat 250 tl)
Ekli dosyayı görüntüle 808Ekli dosyayı görüntüle 809Ekli dosyayı görüntüle 810

Elimde bulunan renkler zamanla değişiyor. Renkler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Elinize sağlık! Ekipman çantasının boyutları nedir?

Eline sağlık Ozan, çok güzel görünüyor hepsi (y)

Güzel işler, eline sağlık 👍

Ozan kardeşime fotoğraflardaki çantayı ben yaptırdım. Çantaya koymak istediğim ekipmanların hepsi onda da varmış. Birebir ölçüsüne göre yaptı. Çok ta güzel oldu. Sanki terziye takım elbise diktirdim😀. Tekrar kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım. P

Ekli dosyalar

• IMG_20200310_094733.jpg
    IMG_20200310_094733.jpg
    104.6 KB · Görüntüleme: 804
  • IMG_20200310_094723.jpg
    IMG_20200310_094723.jpg
    101.7 KB · Görüntüleme: 810
Oldukça fonksiyonel ve gayet şık görünüyor... içinde bölmeler mi var? boş olarak da içini görebilir miyim?

Ben de çok beğendim. Ellerinize sağlık.🖐️👍

Ben de vaktiyle kendine filtre kılıfı yapmıştım, paylaşmış olayım fikir açısından.

IMG_20200311_174205.jpg

Hocam bende istiyorum

Geri