• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Alınık Comandante c40

Çok bilindik bir ikinci el platformunda 1800 civarına vardı.

Çok bilindik bir ikinci el platformunda 1800 civarına vardı.
İkinci eli 1400 civarı olmadıktan sonra pek anlamlı değil. Sıfır alınır daha iyi. Sıfır fiyatı en son 2100'dü galiba. 300 lira büyük fark degil. 1000 liralık ürün olsa belki 300 lira iyi bir fark olabilir. 2k'lik ürün için minimum 600 lira fark olmalı 2. elde.
Tabii kullanım süresi de önemli paketi açıp kapatmakla, aylarca kullanmak arasında da fark var.

İkinci eli 1400 civarı olmadıktan sonra pek anlamlı değil. Sıfır alınır daha iyi. Sıfır fiyatı en son 2100'dü galiba. 300 lira büyük fark degil. 1000 liralık ürün olsa belki 300 lira iyi bir fark olabilir. 2k'lik ürün için minimum 600 lira fark olmalı 2. elde.
Tabii kullanım süresi de önemli paketi açıp kapatmakla, aylarca kullanmak arasında da fark var.

comandante'nin sifiri ile ikinci eli araainda son bir yilda 500lira bile fark gormedim ben

Kadıköy civarından elden kontrol ederek alabilirsiniz.

Direkt bu parayı bağlamaktansa, tin coffee de hem sıfır hem de taksitli olarak alabilirsiniz.

Kusura bakmayın tam anlayamadım.

1 ayın üzerinde kullanılmış bir ürüne vermem 1800 ama eğer 1 haftaliksa düşünülebilir.

comandante'nin sifiri ile ikinci eli araainda son bir yilda 500lira bile fark gormedim ben
Sıfır fiyatı 1800 TL'ye satılırken bile en min 1500 TL civarındaydı 2.eli.

2. El comandante almak istiyorum satmak isteyen varsa yazsin lutfen

Geri