• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Alınık Comandante C40

rareS

Yeni Üye
İsim
Ender
Daha fazla  
İsim
Ender
Değirmen
Hario mini plus
Ekipmanlar
-Kiwi KCM 7540 Filtre kahve makinası. -Krups filtre kahve makinası -Hario v60 ve server -Bodum Pour-Over -Ideen welt hassas tartı -Hario mini plus seramik kahve değirmeni -Spigen Mug
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Kayseri
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Melikgazi
Lütfen tekliflerinizi bekliyorum. :coffee:🙌 (Sorunu olmayan,az kullanılmış/sıfır arıyorum.)

rareS

Yeni Üye
İsim
Ender
Daha fazla  
İsim
Ender
Değirmen
Hario mini plus
Ekipmanlar
-Kiwi KCM 7540 Filtre kahve makinası. -Krups filtre kahve makinası -Hario v60 ve server -Bodum Pour-Over -Ideen welt hassas tartı -Hario mini plus seramik kahve değirmeni -Spigen Mug
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Kayseri
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Melikgazi
Türkiye'de alınan comandante lerin garantisi oluyor mu? bu konuda da beni aydınlatacak birisi olursa çok sevinirim.

akominko

Üye
İsim
Akın
Daha fazla  
İsim
Akın
Espresso Makinesi
Sage Barista Express
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade
Ekipmanlar
Hario V60 02 (Cam), Origami M, Delter Coffee Press, Melodrip, LilyDrip, Bodum Chambord French Press 8-Cup, Aeropress, Fellow Prismo, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy