• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Anketi
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firmasını belirlemek için anketimiz başladı, detayları bu konudan öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Comandante balm

coffeebeansantalya

İyi Bilinen Üye
İsim
Erdem
Daha fazla  
İsim
Erdem
Espresso Makinesi
cafelat robot
Değirmen
comandante
Ekipmanlar
v60-aeropress
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Antalya-Fethiye
Hiç ayda bir yapiyorum😁😁

@raistlin Togay Bey bilgilendirir misiniz

Huxley Crusades

Aktif Üye
İsim
Huxx
Daha fazla  
İsim
Huxx
Merhaba,
Yeni aldım sayılır ama cila yapmayı düşünmüyorum, Kullandıkça o eskitme ve yaşanmışlık daha hoşuma gidiyor.

Aydogan

İyi Bilinen Üye
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Daha fazla  
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Espresso Makinesi
Lelit Mara X
Değirmen
Comandante, Niche Zero
Ekipmanlar
Hario Bakır V60, ARC Tartı, Konçhero Kettle, Soy Cezve, Rekrow Ocak.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara

Sans14

Üye
Konu çok güzel denk gelmiş. İlk aldığımda Tin Coffee de Togay Bey bakım yapmıştı. Ben ürün için üretilen balmı almadım, kendi yöntemlerimle hemen hemen ayda bir bakım yapıyorum. :) En son bugün sabah yapmıştım :)

Ekli dosyayı görüntüle 5387
Açıkçası aktardan balmumu alıp zeytinyağı ve keten tohumu yağı ile karıştırıp sürmeyi düşünüyordum ben de. Sizin karışım nedir?

puspus

İyi Bilinen Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Eureka Specilieta, Timemore Chesnut G1
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Açıkçası aktardan balmumu alıp zeytinyağı ve keten tohumu yağı ile karıştırıp sürmeyi düşünüyordum ben de. Sizin karışım nedir?
Balmumunu benmari eritip diğer yağlarla karıştırırsanız çok güzel deri ve ahşap cilası elde etmiş olursunuz. 👌

• Like
Tepkiler: ida

utkukaya

İyi Bilinen Üye
İsim
Utku Kaya
Daha fazla  
İsim
Utku Kaya
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aeropress, Delter Press, V60
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Avcılar
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beylikdüzü

raistlin

İyi Bilinen Üye
Hiç ayda bir yapiyorum😁😁

@raistlin Togay Bey bilgilendirir misiniz

Selamlar,

Aylık periyodlarla bakımınızı yapabilirsiniz. Bu süreyi belirlemek biraz size bağlı aslında. Söz gelimi elleriniz terliyorsa, güneş yüzünden ahşabın daha solgun göründüğüne inanıyorsanız vb. sebeplerle süreyi değiştirebilirsiniz. :)

@ert--exxen Balm sonradan çıkan ürünlerden.

Biz de satışı gerçekleştirirken zaten elinizin altında ahşap bakım ürünü varsa ve diğer ahşap ürünlerinize zarar vermediğinizden eminseniz kullanabilirsiniz diye yönlendiriyoruz. :) Birçok aksesuarda hevesle satın almak isteyen arkadaşları boşa para harcamasınlar diye vazgeçirdiğim genel olarak bilinir.

Sevgiler.

teyyaredenkahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Levent
Merhabalar, ben organik Hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Şu ana kadar sorun yaşamadım. Ufak bir bölgede deneyip karar vermek lazım. Ağaçtan ağaca fark var mı bilmiyorum. Ben de red sonja var.

ert--exxen

İyi Bilinen Üye
Selamlar,

Aylık periyodlarla bakımınızı yapabilirsiniz. Bu süreyi belirlemek biraz size bağlı aslında. Söz gelimi elleriniz terliyorsa, güneş yüzünden ahşabın daha solgun göründüğüne inanıyorsanız vb. sebeplerle süreyi değiştirebilirsiniz. :)

Biz de satışı gerçekleştirirken zaten elinizin altında ahşap bakım ürünü varsa ve diğer ahşap ürünlerinize zarar vermediğinizden eminseniz kullanabilirsiniz diye yönlendiriyoruz. :) Birçok aksesuarda hevesle satın almak isteyen arkadaşları boşa para harcamasınlar diye vazgeçirdiğim genel olarak bilinir.

Sevgiler.
yok Togay geyiğine dedim zaten uğraşmam ben öyle şeylerle şiddetle oneriyorsan ama uğraşayım😂

raistlin

İyi Bilinen Üye
yok Togay geyiğine dedim zaten uğraşmam ben öyle şeylerle şiddetle oneriyorsan ama uğraşayım😂

Ertuğrul bu nick senin olsa gerek :)

Balm gerçekten işe yarayan bir ürün, 3-5 kullanımda bitse hiç gerek yok derdim ama hazırda ahşap bakım ürünün yoksa eğer düşünebilirsin. :) İçinden fırça da çıkıyor 4 numara. Balm'ın kendisi de yıllarca yetecek miktarda.

ert--exxen

İyi Bilinen Üye
Ertuğrul bu nick senin olsa gerek :)

Balm gerçekten işe yarayan bir ürün, 3-5 kullanımda bitse hiç gerek yok derdim ama hazırda ahşap bakım ürünün yoksa eğer düşünebilirsin. :) İçinden fırça da çıkıyor 4 numara. Balm'ın kendisi de yıllarca yetecek miktarda.
benim benim; tamam aklımda o halde biraz da solsunda commandantem alayim onu da yanında limon tuzu da gonderirsin sen bana😁

Aydogan

İyi Bilinen Üye
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Daha fazla  
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Espresso Makinesi
Lelit Mara X
Değirmen
Comandante, Niche Zero
Ekipmanlar
Hario Bakır V60, ARC Tartı, Konçhero Kettle, Soy Cezve, Rekrow Ocak.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Selamlar,

Sevgiler.
Kesinlikle doğru...
Ben Comandantemi alırken sormuştum sevgili Togay beye, bunun yanında almam gereken bir şeyler varsa onları da alayım diye.
Kendisi bana fırca olabilir ama, o da pahalı, iyi bir boya fırçası işinizi görür, gerek yok boşa para vermeye dedi.
Ben Togay beyin işini mükemmel yaptığını gerçekten düşünüyorum.
🧿🙏👍