• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffeenutz Canlı Kahve Tadımı (Cupping) Etkinliği - 26 Mart Perşembe 11:00

İsim
Levent
Merhaba arkadaşlar,

Şubat ayı toplu alımını yaptığımız Coffeenutz'ın kurucusu ve kavurucusu Ömer Aydın, Perşembe günü saat 11:00'de Instagram hesapları üzerinden canlı bir kahve tadımı yapacağını söyledi.

Her hafta halihazırda kahvelerinin kalite kontrolü için yaptığı cupping'i, bu sefer canlı olarak paylaşacağını ve isteyenlerin sorularını sorabileceğini iletti.

Mart ayı toplu alımında kör tadım yaptığımızı düşünürsek, bizler için güzel bir fırsat olabilir.

Bilginize,

Ömer Bey yine bir ilke imza atıyor ☺️ Güzel haber, teşekkürler..

O saatlerde patron üstüme iş yığmamış olursa izlemeyi çok isterim ben de 😊

Dört duvar arasına kapandığımız, asosyallikten artık kendi gölgeme kızdığım, duvarların "uu beybi" demeye başladığı şu günlerde bu tarz etkinlikler hepimizin havasını olumlu anlamda değiştirir ve iyi hissettirir diye düşünüyorum 🙏🌸

Saat çok erken değil mi? Sabah 11.00 :rolleyes:

Geri