• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffee Obsession Kitabı / Abebooks.com

miyankizu

Üye
Konum
İstanbul
İsim
Seyhun
Daha fazla  
İsim
Seyhun
Espresso Makinesi
-
Değirmen
Eureka Speciliata, Baratza Encore , 1zpresso E-Pro , Timemore C2
Ekipmanlar
V60, Sage SDC450 , Clever
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Daha önce bu kitaptan sıkça bahsedildiğini görmüştüm. Bende uygun şekilde temin etmek için yollar ararken yurtdışı kaynaklı bir site olan ve genelde ikinci el kitapların uygun olarak satıldığı abebooks.com ile tanıştım. Kitabın satış fiyatı $5.4 , yanına bir de bebek için kitap aldım. Toplamda kargo dahil $13 kadar bir meblağ ödedim. Işin güzel tarafı fiyatların uygun olmasının yanı sıra kitaplar için gümrük vergisi de ödenmiyor. Böyle olunca güzel bir rehber kitabı uygun fiyata almış oldum.

Kitapta kahve tarihinden, çekirdek varyetelerinden , üretici ülkelerden, tadım çemberinden , tariflerden ve bir çok bilgiden bahsediyor. Oldukça güzel baskısı var bununla birlikte ciltli bir kitap.


IMG_20200127_221745.jpgIMG_20200127_231108.jpgIMG_20200127_231121.jpgIMG_20200127_231135.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba. Abebooks.com sitesinden kitap almayı düşünüyorum ama aklıma birkaç soru taklıdı acaba gümrük vergisi ödeyecek miyim? Ve bu siteden sipariş verirsem hangi kargo getiriyor? Kapıda herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
 
Merhaba değişmediyse kitaplarda vergi alınmıyordu ben en son geçen sene almıştım PTT ile teslim edildi.
 
Siteye baktım da 40 dolardan aşağı bulamadım bu kitabı.
 
Geri
Üst