• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Coffee Manifesto

Coffee Manifesto çekirdekleri hakkındaki düşünceleriniz neler? Anadolu yakasında önerebileceğiniz yer var mı?

Online satış sayfasında indirimden bahsediliyor, 100 TL üstü kargo bedava, 100TL altında kargo seçeneği UPS ve 17 TL. Bir yanlışlık mı var, yoksa ...?

Son düzenleme:

Coffeeworm

Aktif Üye
Coffee Manifesto çekirdekleri hakkındaki düşünceleriniz neler? Anadolu yakasında önerebileceğiniz yer var mı?
Malawi kahvesini denemiştim sanırım kuruldukları ilk günden beri satışta, denediğimde pek bir aroma zenginliği ya da farklı bir kahve izlenimi vermemişti.

En son 1,5 yıl
önce naturel Colombia Bella Vista almıştım kendilerinden ve gayet iyiydi şu an aynı kahve satışta görünce biraz şaşırdım eğer aynı başarılı profile sahipse tavsiye ederim.

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Yaklaşık 2 ay önce Yirgacheffe'lerini tükettim, gayet leziz bir kahveydi.

kahvekolik.barista

İyi Bilinen Üye
İsim
Koray ERDOĞDU
Daha fazla  
İsim
Koray ERDOĞDU
Espresso Makinesi
kees wan der westen
Değirmen
mahlkonig ,comandante
Ekipmanlar
cezve,cezve,cezve
Online satış sayfasında indirimden bahsediliyor, 100 TL üstü kargo bedava, 100TL altında kargo seçeneği UPS ve 17 TL. Bir yanlışlık mı var, yoksa ...?
UPS kargo ile çalıştığımız için fiyatlar biraz yüksek evet ama kargonuzun başına bir şey gelmeden teslim alabiliyorsunuz güvenilir ve pahalı biraz

kahvekolik.barista

İyi Bilinen Üye
İsim
Koray ERDOĞDU
Daha fazla  
İsim
Koray ERDOĞDU
Espresso Makinesi
kees wan der westen
Değirmen
mahlkonig ,comandante
Ekipmanlar
cezve,cezve,cezve
Malawi kahvesini denemiştim sanırım kuruldukları ilk günden beri satışta, denediğimde pek bir aroma zenginliği ya da farklı bir kahve izlenimi vermemişti.
ben başladığımdan yani 2 yıldır malawi çekirdeğimiz stokta yok. yetişemedim o çekirdeğe
En son 1,5 yıl
önce naturel Colombia Bella Vista almıştım kendilerinden ve gayet iyiydi şu an aynı kahve satışta görünce biraz şaşırdım eğer aynı başarılı profile sahipse tavsiye ederim.
belle vista çok başarılı bir çekirdek mümkün olukça her sene almaya çalışıyoruz yeni hasatları
bellla vista bu sene yarışmalarda da güzel derece aldı
türk kahvesinde şampiyon oldu
barista da ise finale kalan bir çekirdek oldu :)

Coffeeworm

Aktif Üye
Bugün sipariş vermek için girdim siteye Bella Vista için evdekal indirimini de uyguladım ödeme aşamasına geldim orada vazgeçtim çünkü kargo seçeneği ups kargo ve 17 lira kargo ücreti açıkçası ödemeye elim gitmedi. Yaklaşık aldığım kahvenin 1/3'i bir rakam canım sıkıldı biraz.

Kapıdan al seçenekleri de var ama bu zamanda acil olmadıkça evden çıkmamaya çalışıyorum.

Başka zamana kaldı.