• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffee Department

bahadr

Üye
Daha fazla  
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Hayır
Kendileriyle bir alakam yok.İçerik oluşturmak adına başlığını açmak istedim.

Son düzenleme:
Kahve ve ekipman satan firmaların sitedeki konumu henüz belirlemedik. Aldığınız çekirdekler hakkında diğer kullanıcılara bilgilendirme amaçlı yazı yazabilirsiniz. Ama firmaların reklam ve tanıtım yapmasına şu an için müsade etmiyoruz.

Herkese merhaba,
Umarız karantina günlerini sağlıkla geçiriyorsunuz. Instagram'da duyurduğumuz gibi üretime bir süre ara verdikten sonra yeniden başlıyoruz. Yarından itibaren kahveseverlere özel Nisan ayı boyunca kahvelerde %10 indirim olacak.
Kod: evdekal. Kargo ise her zamanki gibi hala ücretsiz. Sağlıklı günler dileriz.

Herkese merhaba
Stoklarınızda maksimum tazelikte kahve bulundurma çabanız kapsamında bir bilgilendirme yapmak isterim.
Nisan ayı boyunca haftada 1 gün kavurma ve kargo yaparak ilerliyoruz. Bugünün kargoları tamamlandı.
Bir sonraki kargo günümüz 07 Nisan 2020 olacak ve bu sevkiyatlardaki kahvelerin kavurma tarihi 31 Mart 2020 olacak.
Sipariş verirken bunu göz önünde bulundurmanızı isterim.
Nisan sonunda da kargo faaliyetlerinde Yurtiçi Kargo ile devam etme kararı aldık.

Herkese merhaba
Stoklarınızda maksimum tazelikte kahve bulundurma çabanız kapsamında bir bilgilendirme yapmak isterim.
Nisan ayı boyunca haftada 1 gün kavurma ve kargo yaparak ilerliyoruz. Bugünün kargoları tamamlandı.
Bir sonraki kargo günümüz 07 Nisan 2020 olacak ve bu sevkiyatlardaki kahvelerin kavurma tarihi 31 Mart 2020 olacak.
Sipariş verirken bunu göz önünde bulundurmanızı isterim.
Nisan sonunda da kargo faaliyetlerinde Yurtiçi Kargo ile devam etme kararı aldık.
Yeni Kahveler gelecek mi ?

Yeni Kahveler gelecek mi ?
Tabi gelecek. Uzun zamandır aynı kahveler ile devam ettiğimizin farkındayım ama yeni kahve arayışımız sürekli devam ediyor.

İlk etapta yıkanmış bir Peru kahvesi geliyor. Kahve şu an gümrükte ve gümrük ve tarım analiz işlemlerinin tamamlanmasını bekliyoruz.
Sonrasında da bir yıkanmış bir de naturel Etiyopya kahvesi stoklarımıza katmayı planlıyoruz.

@metin bey güzel bir aneyrobik sizin kavrumunuzla cok güzel olur diye düşünüyorum.

Tabi gelecek. Uzun zamandır aynı kahveler ile devam ettiğimizin farkındayım ama yeni kahve arayışımız sürekli devam ediyor.

İlk etapta yıkanmış bir Peru kahvesi geliyor. Kahve şu an gümrükte ve gümrük ve tarım analiz işlemlerinin tamamlanmasını bekliyoruz.
Sonrasında da bir yıkanmış bir de naturel Etiyopya kahvesi stoklarımıza katmayı planlıyoruz.
Keyifle bekliyoruz o yenileri 👋🏻👋🏻

Shawo isterizzzzz😀

Merhaba

Sistemsel bir hata ile ilgili bir duyuru yapmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde tanımlamış olduğumuz %10 indirim kodu maalesef hatalı; tahsilatlar indirimsiz şekilde yapılıyor. Bu kodu kullanan kişilerin listesini yapıyoruz ve takip ettiğimizi bilmenizi isterim.

Bu sorun kapsamında kahvesini teslim almış olan arkadaşlara bir sonraki siparişlerinde %10 ilave kahve gönderiyor olacağız.
Henüz kahvesini alamamış kişilere de +%10 kahve gönderiyor olacağız. Sorun çözülene kadar, geçici çözüm olarak.

Tabi ki esas amacımız doğru tahsilatın yapılıyor olması. Bununla ilgili çalışmayı yapmaktayız.
Zor durumda bıraktı isek affola.

Herkese iyi akşamlar, sağlıklı günler.
Evde kalmaya gayret edelim.

Merhaba

Sistemsel bir hata ile ilgili bir duyuru yapmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde tanımlamış olduğumuz %10 indirim kodu maalesef hatalı; tahsilatlar indirimsiz şekilde yapılıyor. Bu kodu kullanan kişilerin listesini yapıyoruz ve takip ettiğimizi bilmenizi isterim.

Bu sorun kapsamında kahvesini teslim almış olan arkadaşlara bir sonraki siparişlerinde %10 ilave kahve gönderiyor olacağız.
Henüz kahvesini alamamış kişilere de +%10 kahve gönderiyor olacağız. Sorun çözülene kadar, geçici çözüm olarak.

Tabi ki esas amacımız doğru tahsilatın yapılıyor olması. Bununla ilgili çalışmayı yapmaktayız.
Zor durumda bıraktı isek affola.

Herkese iyi akşamlar, sağlıklı günler.
Evde kalmaya gayret edelim.
@metin bey 1 Nisanda geçmiş oldugum siparişte bende sorunsuz yapmıştı indirimi, faturada da sıkıntı yok. Yeni problem sanırım.

Herkese merhaba, firma ile ilgili ufak bir deneyimimi paylaşmak istiyorum.
Gurmekahve üzerinden verdiğim siparişte sanırım bir karışıklık olmuş ve firma kahve teslimatını yapmamıştı. Sonrasında benimle irtibata geçerek durumu anlattılar ve geçen hafta kahvemin gönderimini yaptılar. Bu hafta da sağolsunlar bu gecikme için bir paket hediye kahve göndermişler.
İlgi ve alakalarına buradan da teşekkür etmek istiyorum.

Herkese merhaba, firma ile ilgili ufak bir deneyimimi paylaşmak istiyorum.
Gurmekahve üzerinden verdiğim siparişte sanırım bir karışıklık olmuş ve firma kahve teslimatını yapmamıştı. Sonrasında benimle irtibata geçerek durumu anlattılar ve geçen hafta kahvemin gönderimini yaptılar. Bu hafta da sağolsunlar bu gecikme için bir paket hediye kahve göndermişler.
İlgi ve alakalarına buradan da teşekkür etmek istiyorum.
Klasik @metin bey zerafeti! 👌🏻😎

Yeni bir Peru kahvesi satışa çıkmış fiyatı 70 TL.

Geçen hafta @kahvetrip beğendiğini söylemişti

Coffee Deparment bana nitelikli kahveyi sevdiren, ilk nitelikli çekirdek kahvemi hediye eden ve ilk öğütücümü aldığım firmadır. İlk siparişimi bizzat evime getirmişlerdi. İlk kullanımda ayar yapmayı bilemeyince telefonda tarif etmesiyle çalıştırmıştım. Hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. @metin 👏 🙂

Coffee Deparment bana nitelikli kahveyi sevdiren, ilk nitelikli çekirdek kahvemi hediye eden ve ilk öğütücümü aldığım firmadır. İlk siparişimi bizzat evime getirmişlerdi. İlk kullanımda ayar yapmayı bilemeyince telefonda tarif etmesiyle çalıştırmıştım. Hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. @metin 👏 🙂

Merhaba, nazik paylaşımınız için teşekkürler! Hele şu zorlu dönemde böyle güzel şeyler duymak inanın bize de çok iyi geliyor. Bu işe başladığımız ilk günden bu yana hayalimiz yüz yüze tanışsak da tanışmasak da bir aile gibi kahve etrafında buluşmaktı, bu zevki paylaşmaktı. Ne mutlu bunu size yansıtabildiysek. Elimizden geldiğince her zaman burdayız! :giggle:

Geri