• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffee Department | Honduras - Finca Las Colinas | Tadım notları

espressoya yakışan bir kahve after taste i gayet güzell

Tatlı kahvelerden sıkılanlar için enfes bir kahve. Çevremde kime tattırdıysam burun kıvırdı. Bense kahvaltıda muazzam bir lezzet olarak gördüm. Paketi ilk açtığımda domates kokusu aldım. Demledikten sonra ekşi buruk bir kızılcık. Biraz ılımaya başladığındaysa çaya çok yaklaştı. Kahve içmeye yeni yeni başlıyorum. Evreka dediğim ve tadlarını tam anlamıyla algıladığım ilk kahve olduğu için bende yeri ayrı olacak 💁🏽‍♀️😅

Bu başlık açılmamış. Bedava sirke notaları aldım ben.
15 gr kahve ve 205 gr su şeklinde demledim. Delter press, cmd 19 klik, damla su, kaynadıktan 3 dakika sonra delterı doldurdum. 40 sn blooming+ tek basış 2.20'de bitti. Kızılcık ve siyah çay notalarını çok net aldım ve oldukça beğendim. Bence El Romanzo'dan daha başarılı.

Tatlı kahvelerden sıkılanlar için enfes bir kahve. Çevremde kime tattırdıysam burun kıvırdı. Bense kahvaltıda muazzam bir lezzet olarak gördüm. Paketi ilk açtığımda domates kokusu aldım. Demledikten sonra ekşi buruk bir kızılcık. Biraz ılımaya başladığındaysa çaya çok yaklaştı. Kahve içmeye yeni yeni başlıyorum. Evreka dediğim ve tadlarını tam anlamıyla algıladığım ilk kahve olduğu için bende yeri ayrı olacak 💁🏽‍♀️😅
Sizin tarifiniz nedir acaba?

yüksek bir oran değil mi?
Mesela ben La majada’yı 275 g su 18 g kahve ile yapıyorum. Yoğun oluyor. Fakat bu kahveye 275 g su çok oldu kahve açıldıkça açıldı. 200 g denediğimde gövdesini birebir deneyimledim. Günlük kahve tüketimim 18 g :)

Rica ederim 𓆉

Geri