• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffea Circulor

• Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
Geçtiğimiz haftalarda aldığımız 4 kenyanın tamamını denedim ve şunu söylemek istiyorum;
Kahvenin aslında bir tarım ürünü olduğunu ve iyi tarım&doğru işleme ikilisiyle aslında ne kadar müthiş bir noktaya gelebileceğinin gerçek örneği Circulor kenyaları. Bu dört kahvenin içinde gözüm kapalı içsem bu kenyadır diyebileceğim tek kahve yıkanmış peaberry olandı. Diğerleri bambaşka diyarlar bambaşka profiller. Kahveyi içmekten öte, öğrenmek de isteyenler için Ivica'nın el emeği göz nuru kenyalarını şiddetle tavsiye ederim.

Filtre kahve önerir misiniz? Niji coffee’nin Indonesia Java Halu Banana kahvesini çok beğenmiştim. Buna benzer kahveler olabilir

Filtre kahve önerir misiniz? Niji coffee’nin Indonesia Java Halu Banana kahvesini çok beğenmiştim. Buna benzer kahveler olabilir
Indirim kodu var ama firma sahibi burda paylaşmamızdan rahatsız olduğundan isterseniz kendisine mail atarak öğrenebilirsiniz. Öneri olarak da Circulorun kendi kenyalarından birini eklemenizi öneririm hepsi ayrı güzel.

Şu an circulorda içebileceğin en şahane kahvelerden biri bu.
Zaten circulordan sipariş vereceksen en az 2 tane kenya eklemeni öneririm. Bu kadar keyifli kenya seçkisi şu anda başka bir kavurucuda yok. Keza Ivica topraktan - hasata kadar kendisi ilgileniyor kenyalarla. Özellikle r11 varyetesine ağırlık verebilirsin.

Bunun dışında Dilgo düşüneiblirsin

Yarışma çekirdeği var, temiz bi gatta

Bi delilik yapayım dersen Agatsby

Panama / savage çiftlikleri seni üzmez
Ninety plus'lar o kadar para etmez

Önerecekleriminde çoğu sold out'a düşmüş. Benden bu kadar.

Şu an circulorda içebileceğin en şahane kahvelerden biri bu.
Zaten circulordan sipariş vereceksen en az 2 tane kenya eklemeni öneririm. Bu kadar keyifli kenya seçkisi şu anda başka bir kavurucuda yok. Keza Ivica topraktan - hasata kadar kendisi ilgileniyor kenyalarla. Özellikle r11 varyetesine ağırlık verebilirsin.

Bunun dışında Dilgo düşüneiblirsin

Yarışma çekirdeği var, temiz bi gatta

Bi delilik yapayım dersen Agatsby

Panama / savage çiftlikleri seni üzmez
Ninety plus'lar o kadar para etmez

Önerecekleriminde çoğu sold out'a düşmüş. Benden bu kadar.
istockphoto-620705482-612x612.jpg

Merhaba hiç bilmeyen biri olarak soruyorum coffee circulor ve savage coffee gibi yerlerden nasıl sipariş verebilirim daha önce yurtdışında hiç kahve almadım tam olarak prosedür nedir acaba gümrükte sorun falan çıkıyor mu yoksa normal sipariş verir gibi veriyor muyuz?Teşekkürler

Merhaba hiç bilmeyen biri olarak soruyorum coffee circulor ve savage coffee gibi yerlerden nasıl sipariş verebilirim daha önce yurtdışında hiç kahve almadım tam olarak prosedür nedir acaba gümrükte sorun falan çıkıyor mu yoksa normal sipariş verir gibi veriyor muyuz?Teşekkürler
Normal sipariş veriyorsunuz. 150 euro’yu veya 2kg’yi geçmemeniz gerekiyor.
Her şeyden önce firma Türkiye’ye kargo yolluyor mu mail ile onu sorun. Varsa sitelerinin shipping sayfasından öğrenin.
Sonra ürün gümrüğe giriyor. Gümrük memuru fiyatın doğruluğundan şüphe ederse sizden ürünü aldığınız fiyatın ekran görüntüsünü istiyor. Siz de beyan edip çıkan gümrük ücretini ödedikten sonra ürünü teslim alıyorsunuz
Ürün ptt üzerinden geldiyse paketin özensiz kontrol edilme ihtimali yüksek. Ama tecrübeme göre daha az fiyat beyanı problemi oluyor.
Dhl üzerinden geliyorsa işler kaymak gibi sorunsuz ilerliyor. Çünkü kendi gümrük memurları var. Çok daha hızlılar. Telefon üzerinden iletişim var. Vergi ödeme sistemleri çok rahat. Çıkan vergiyi web üzerinden ödeyip ürünü hızlıca teslim alıyorsunuz. Türkiye ayağını büyük şehirlerde kendileri, diğer şehirlerde mng kargo yönetiyor
Fedex’le geliyorsa işler daha yavaş ilerliyor. Neredeyse ptt ile aynı hızda diyebilirim. Vergi tutarı bilgisi mail ile geliyor. Maildeki iban’a tutarı yollayıp dekontu tekrar mail ile yolluyorsunuz. Yani işler biraz daha uzun.
Ups ile tecrübem yok

Normal sipariş veriyorsunuz. 150 euro’yu veya 2kg’yi geçmemeniz gerekiyor.
Her şeyden önce firma Türkiye’ye kargo yolluyor mu mail ile onu sorun. Varsa sitelerinin shipping sayfasından öğrenin.
Sonra ürün gümrüğe giriyor. Gümrük memuru fiyatın doğruluğundan şüphe ederse sizden ürünü aldığınız fiyatın ekran görüntüsünü istiyor. Siz de beyan edip çıkan gümrük ücretini ödedikten sonra ürünü teslim alıyorsunuz
Ürün ptt üzerinden geldiyse paketin özensiz kontrol edilme ihtimali yüksek. Ama tecrübeme göre daha az fiyat beyanı problemi oluyor.
Dhl üzerinden geliyorsa işler kaymak gibi sorunsuz ilerliyor. Çünkü kendi gümrük memurları var. Çok daha hızlılar. Telefon üzerinden iletişim var. Vergi ödeme sistemleri çok rahat. Çıkan vergiyi web üzerinden ödeyip ürünü hızlıca teslim alıyorsunuz. Türkiye ayağını büyük şehirlerde kendileri, diğer şehirlerde mng kargo yönetiyor
Fedex’le geliyorsa işler daha yavaş ilerliyor. Neredeyse ptt ile aynı hızda diyebilirim. Vergi tutarı bilgisi mail ile geliyor. Maildeki iban’a tutarı yollayıp dekontu tekrar mail ile yolluyorsunuz. Yani işler biraz daha uzun.
Ups ile tecrübem yok
vergiyi satıcının ödeme sayfasında mı ödüyorum yoksa ayrı olarak gümrük vergisi mi ödüyorum?

vergiyi satıcının ödeme sayfasında mı ödüyorum yoksa ayrı olarak gümrük vergisi mi ödüyorum?
Vergiyi ürün Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra gümrük memuru belirliyor. Sonrasında siz ödüyorsunuz ve ürün geliyor. dhl ve fedex’te yukarda anlattığım şekilde ödeme yaptıktan sonra gümrükten tarafınıza yola çıkıyor. Ptt’de vergi belli olduktan sonra ürün otomatik yola çıkıyor siz kapıda ödüyorsunuz

• Like
Tepkiler: DtB
Geri