• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Cezve Önerileri

Marius

Üye
İsim
Marius Kowaloski
Daha fazla  
İsim
Marius Kowaloski
2 tane Cezve önerisine ihtiyacım var.

Birincisi fiyat/performans bir cezve. (Mümkün olduğunca kaliteli ama fiyatı ucuz)

İkincisi ise yüksek kaliteli olsun. Kaç para olduğu önemli değil. (Tek parametre yüksek kalite olması fiyat önemsiz)

Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

cagrierdogan

İyi Bilinen Üye
İkinciye cevap belli, şu iki konuya bakabilirsiniz:

Leylifer

İyi Bilinen Üye
İsim
Furkan
Daha fazla  
İsim
Furkan
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Balıkesir
Ben de Soy kullanıyorum. Çok başarılı bir ürün.

Yalnız birkaç ayda büyük zam oldu Soy cezvelerine. Ben 225ml versiyonunu 350’ye almıştım.

Şimdi 85ml.‘lik tek kişiliği 350.

100 lira zam gelmiş cezvelere.

Bilke

Üye
Fiyat/performans olarak Coho'nun cezvelerine bakabilirsiniz.

Yüksek kalite olarak Soy ya da Tokercraft tercih edebilirsiniz. Bende Toker'in iki kişilik cezvesi var ve memnunum. Benim için tek sıkıntısı 120-130 ml gibi bir kapasitesi olması. Ortalama bir kahve fincanı 70 ml olduğu için 2 kişilik demlemelerimde biraz az geliyor. 140'a tamamladığımda da taşacak gibi oluyor. Hiç köpürme payı kalmıyor.

Marius

Üye
İsim
Marius Kowaloski
Daha fazla  
İsim
Marius Kowaloski
Teşekkürler, yüksek kalite öneriler icin. Daha fiyat performans bazlı önerileri de alabilirim.

jcrusd

Aktif Üye
İsim
J Crusd
Daha fazla  
İsim
J Crusd
Ben de Soy kullanıyorum. Çok başarılı bir ürün.

Yalnız birkaç ayda büyük zam oldu Soy cezvelerine. Ben 225ml versiyonunu 350’ye almıştım.

Şimdi 85ml.‘lik tek kişiliği 350.

100 lira zam gelmiş cezvelere.
Soy’u nereden almıştınız? Sitesinde usd olarak ve yüksek fiyattan satılıyor, sanırım daha çok yurt dışına hitap ediyor.

Leylifer

İyi Bilinen Üye
İsim
Furkan
Daha fazla  
İsim
Furkan
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Balıkesir

deniz

İyi Bilinen Üye
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
breville bes 810 & arçelik
Değirmen
cunill tranquilo sd
Ekipmanlar
brikka 2 cups, v60, överst, v60, kalita, soy c2g
arkadaşlar cezve konusunda soy 1 toker 2.. nitelikli çekirdek kullandığınızda içtiğiniz kahveye sınıf atlatan cezveler.

Emxone

İyi Bilinen Üye
İsim
Emrah
Daha fazla  
İsim
Emrah
Değirmen
Comandante
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beylikdüzü
Bende soy cezve var kesinlikle tavsiye ederim.tokercraft kullanmadım ama o da eminim iyidir