• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Çay için Öneri (İstek)

nuclearmoonrise

İyi Bilinen Üye
Şu aralar birdenbire bu forum sayesinde (veya yüzünden) çay merakım gelişti. Tam olarak çay sayılmayan cascara denedim ve böyle şeyler de içebileceğimi düşündüm kahveye alternatif olarak.

Beta Tea'de %50'ye varan indirim varken birkaç sipariş vereyim diye düşünüyorum ancak önerilerinize ihtiyacım var. Onu alma bunu al diyeceğiniz çaylar var mıdır? Herhangi bir aroma katılmamış saf çaylar istiyorum.

Şu ana kadar seçtiklerim bunlar. Kargo ücretsiz olsun diye 100 liraya tamamlayabilirim veya sadece birkaç en merak ettiğimi de alabilirim, kararsızım.

Screenshot_20201012-023139_Chrome.jpg

deniz

İyi Bilinen Üye
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
breville bes 810 & arçelik
Değirmen
cunill tranquilo sd
Ekipmanlar
brikka 2 cups, v60, överst, v60, kalita, soy c2g
Şu aralar birdenbire bu forum sayesinde (veya yüzünden) çay merakım gelişti. Tam olarak çay sayılmayan cascara denedim ve böyle şeyler de içebileceğimi düşündüm kahveye alternatif olarak.

Beta Tea'de %50'ye varan indirim varken birkaç sipariş vereyim diye düşünüyorum ancak önerilerinize ihtiyacım var. Onu alma bunu al diyeceğiniz çaylar var mıdır? Herhangi bir aroma katılmamış saf çaylar istiyorum.

Şu ana kadar seçtiklerim bunlar. Kargo ücretsiz olsun diye 100 liraya tamamlayabilirim veya sadece birkaç en merak ettiğimi de alabilirim, kararsızım.

Ekli dosyayı görüntüle 5170

başlangıç için gayet güzel bir liste, yunnan çayı var (2 tane birini seçin) onu da ekleyebilirsiniz.

whiscoffeer

Aktif Üye
İsim
Gürkan
Daha fazla  
İsim
Gürkan
Espresso Makinesi
Nespresso DeLonghi EN97W
Değirmen
Rommelsbacher EKM200, Porlex
Ekipmanlar
Hario V60, Bialetti MokaPot, Nespresso Frother, BiggDesign 1lt FrenchPress, termometreli Epinox kettle, cezveler.
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
Facebook
whiscoffeer
Twitter
whiscoffeer
gayet iyi bi liste olmuş. Oolong, Roibos ve Mate haricindekileri denemedim ben de, ama o üçü bile yeterli başlangıç için.

KemalTuredi

Yeni Üye
İsim
Kemal
Daha fazla  
İsim
Kemal
Espresso Makinesi
Breville Bes820
Değirmen
Tchibo elektirikli kahve degirmeni
Milk oolong baya guzel cay tavsiye ederim.
Ben caylari genelde chadodan aliyorum. Bu betanin urun kalitesi nasil acaba merak ettim.
hepsini chadonun caylarindan yaptim. Beta iyi ise ordan da alabilirim.

deniz

İyi Bilinen Üye
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
breville bes 810 & arçelik
Değirmen
cunill tranquilo sd
Ekipmanlar
brikka 2 cups, v60, överst, v60, kalita, soy c2g
Milk oolong baya guzel cay tavsiye ederim.
Ben caylari genelde chadodan aliyorum. Bu betanin urun kalitesi nasil acaba merak ettim.
hepsini chadonun caylarindan yaptim. Beta iyi ise ordan da alabilirim.

beta milk oolong tat yönünden zayıf maalesef ancak gaban oolong u tavsiye ederim.

KemalTuredi

Yeni Üye
İsim
Kemal
Daha fazla  
İsim
Kemal
Espresso Makinesi
Breville Bes820
Değirmen
Tchibo elektirikli kahve degirmeni
beta milk oolong tat yönünden zayıf maalesef ancak gaban oolong u tavsiye ederim.
Biraz baktim yorumlara felan da kullananlar prk BETA’ dan memnun degilmis. Chadodan devam edecrm sanirim. Fiyatlar anormal derece ucuz betada. Garip