• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Canon 6D Full Set

Kahve haricinde alım-satım ilanı açılma hususunda bir karar var mı bilmiyorum, sakıncası varsa konu silinebilir.

2016’da almış olduğum makinem satılıktır. Kutusu duruyor, kullanım kılavuzuna kadar. Yanında fotoğraflarda gözüken her şey verilecektir. Makine, temizliği konusunda şaşırtacaktır. Çok severek kullandığım makinemi, aerial fotoğrafçılığa geçmek için bütçe oluşturması adına satıyorum.

• Canon 6D (13k shutter)
  • Canon 50 mm f/1.8
  • Şarj aleti
  • Canon EOS çanta
  • Şemsiye (2’li)
  • Reflektör (5-in-1)
  • Flaş ve şemsiye tutacağı
  • Tripod
  • Yongnuo flaş
  • Flaş tetikleyici
  • 16 gb Class 10 hafıza kartı
  • 8 gb Class 10 hafıza kartı
  • Makro adaptör
  • Vizör genişletici

D00DDC7C-2494-4501-8344-4243C8149D9E.jpeg
    22317A93-4CB1-4921-8183-FBF8250760F1.jpeg
Yer: Ankara
Fiyat: 6500₺

Sadece body olarak değil de 50 mm lens ile beraber 5750’ye bırakabilirim.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, ben de air 2 bakıyorum bu aralar ama şu kırmızı bölge muhabbetinden emin olamıyorum bir türlü, iha kaydı meselesine baktın mı ?

Teşekkür ederim, air 2 ile arasında çok gidip geldim, sadece sensör farkı için pro’yu tercih ettim.

Facebook’tan bütün drone gruplarına üye olup aramalar yaptım, araştırma sonucum şu: Türkiye’nin çoğu yeri (hele Ankara) kıpkırmızı, bu bölgelerde uçma iznini hobicilere verdikleri daha görülmemiş, sadece ticari ehliyeti olanlara izin rahat rahat çıkıyormuş. Drone No Fly Zone NFZ bölgesinde olduğunu anlıyor, o yüzden her yeni güncellemeyi yaparsak sistemindeki kırmızı alan sayısı artıyor, ve uçuşa izin vermek değil motoru bile çalıştırmıyor. Yeşil alan Türkiye’de çok az, ama DJI sisteminde kırmızı gözükmüyorsa (DJI’in varsayılan yazılımındaki kırmızı alan sadece havaalanları yakınında uçurmuyor şimdilik, güncelleme yapılınca o da değişiyor) sorumluluk kabul ediyorum’u tıklayıp uçabiliyorsunuz. Yani izinsiz her türlü yasak, mesele yakalanmamak (cezası 10 bin ₺)

Hobiciler için 1 kg’a kadar olan drone lisansı zaten bedavaymış, bir ara drone lisansları ücretsiz oldu diye yalan haber çıkmıştı geçen haftalarda, 20 soruluk basit bir test sonrası alınabiliyor. İHA kaydı ise satın aldığınız yer tarafından otomatik olarak yapılıyor.

Artık sadece köyde veya şehir merkezi dışında kullanabilirim diye umuyorum...

İstanbul da aynı kıpkırmızı... O yüzden mavic mini’yi de radara aldım, 249 gram, izinsiz uçabiliyor neredeyse her yerde ama kamerası ve sensörleri tabi o kadar iyi değil. Bir arkadaşımı polis tutukladı izinsiz uçurdu diye, izin almak yetmiyor galiba uçurmadan önce de haber vermek gerekiyor.
Küçük sekanslar için bakıyorum ben ama bakalım böyle giderse vazgeçeceğim 😀

Hocam dolandırıcılara dikkat et son yıllarda bu tarz ürünlerin kargo aracılığı ile çalındığını çok okudum duydum.

Geri