• Nisan Ayı Kahve Kulübü Toplu Alımı
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Montag Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Cam cezve

Lorenzen

İyi Bilinen Üye
Ben de bugün evde cezve olmadığından ve en kötü server olarak kullanırım diye 4 kişilik- 350 ml cam cezve aldım. Dolayısıyla konuyu hortlatmak başa düştü. Cezve uzmanları cam cezve hakkında neler düşünüyor?
 

Ekli dosyalar

  • 6F63AC3E-91A5-4FDF-9C8D-B31405B4015B.jpeg
    6F63AC3E-91A5-4FDF-9C8D-B31405B4015B.jpeg
    75.8 KB · Görüntüleme: 69

uralavci

İyi Bilinen Üye
Konum
Balıkesir
İsim
Ural AVCI
Cam cezvem var. Çoook eskiden almıştık yine şekli şemali hoş diye. Bir arkadaşım denemem için Soy cezve de verdi. Arasında dağlar var öyle söyleyeyim.
 

Secron

İyi Bilinen Üye
Konum
İzmir
İsim
Cengizhan
Daha fazla  
İsim
Cengizhan
Değirmen
1zpresso k pro
Ekipmanlar
Hario v60, kalita 155, timemore crystal eye, chemex, aeropress, minipresso, prismo, clever, origami,oceanrich, mokapot, syphon, cold dripper, lilydrip, melodrip, balance cone, phin, french press
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir

CanK

İyi Bilinen Üye
Konum
İzmir-İstanbul
İsim
Can K.
Daha fazla  
İsim
Can K.
Değirmen
Timemore C2
Ekipmanlar
V60 - Moka Pot - AeroPress - French Press
Peki birisi bana standart 20-30 TL'lik bakır cezveler ile soy, toker arasındaki fark nedir sizce ya da gümüş ve kalay farkı?
 
Üst