• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Cam Barista İbriği

İsim
Coşkun
Daha fazla  
İsim
Coşkun
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Aksaray
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkez
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Merkez
Merhabalar, bugün instagramda gezerken şans eseri bu firmayı gördüm. Kendilerini tanımıyorum ve daha önce alışveriş yapmadım. Barista ibriğini ucuza gördüğüm için paylaşmak istedim. Belki ucuza arayan vardır. Saygılar...

Tabi diğer ketılların yerini tutmaz. Mikrodalga da iş yapabilir sanırım

Hario Air in kapasitesi düşük keşke 600+ olsaydı. Bu tek kişilik demleme hariç kullanılamaz sanırım.

Yalitim kismi nasil olur diye dusunuyorum. Hem ustu acik, hem de cam.

3 dakikalik bir demleme boyunca kac derece kayip olur acaba? 4-5 derece olabilir...

Geri