• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Cafec Abaca Set İndirimi!

raistlin

İyi Bilinen Üye
Selamlar Arkadaşlar,

Cafec filtreleri olabildiğince fazla arkadaşımız denesin ve avantajlı kullanabilsin diye elimizden geleni yapıyoruz. Biz ne yaparsak yapalım döviz seyrini sürdürüyor gerçi...

Sadede geleyim :)

Abaca için size 3'lü bir set hazırladık: 3x100 Abaca Filtre Seti, Kahve Kulübü'ne özel %20 indirimli! Normal satış fiyatı 225 TL iken Kulüp indirimiyle 180 TL'ye düşüyor. Yurtiçi Kargo ile gönderim ve KDV dahil.

Tin Coffee ve Clean Cup websitelerinden satın alabilirsiniz. Her bir sitede yirmi adet set ile sınırlı indirim.
İki site için de indirim kuponu: abacax3
İndirim bu hafta boyunca geçerli.

Abaca filtreler nitelikli kahveyle sadece performans açısından değil, üretim ve felsefe açısından da uyumlu. Bu filtreler için kullanılan ağaç hamuru FSC sertifikalı bir ormanlaştırma projesinden geliyor. Dolayısıyla sürdürülebilir ve çevre dostu bir üretim yönetiminden bahsediyoruz. Aynı zamanda içerikte bulunan Abaca lifleri de kağıda esneklik kazandırırken bir yandan da daha sürdürülebilir bir üretim ve kağıt kompozisyonu sağlıyor. Daha detaylı açıklamalar web sitelerinde de mevcut zaten.

Herkese Sevgiler!

akominko

Üye
İsim
Akın
Daha fazla  
İsim
Akın
Espresso Makinesi
Sage Barista Express
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade
Ekipmanlar
Hario V60 02 (Cam), Origami M, Delter Coffee Press, Melodrip, LilyDrip, Bodum Chambord French Press 8-Cup, Aeropress, Fellow Prismo, Soy C1 Cezve, Fellow Stagg EKG, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Clean Cup'ta set gözüküyor fakat Tin Coffee'de seti göremedim.

akominko

Üye
İsim
Akın
Daha fazla  
İsim
Akın
Espresso Makinesi
Sage Barista Express
Değirmen
Ekipmanlar
Hario V60 02 (Cam), Origami M, Delter Coffee Press, Melodrip, LilyDrip, Bodum Chambord French Press 8-Cup, Aeropress, Fellow Prismo, Soy C1 Cezve, Fellow Stagg EKG, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Allah Allah... attığınız linke tıklayınca da site içi sayfa bulunamadı hatası verdi. :unsure:

akominko

Üye
İsim
Akın
Daha fazla  
İsim
Akın
Espresso Makinesi
Sage Barista Express
Değirmen
Ekipmanlar
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Sorun düzelmiş, hemen bir set aldım. İstediğim ve beklediğim çevreci paket sonunda geldi. Teşekkür ediyorum @raistlin :giggle:.

viacon

Yeni Üye
İsim
Anıl
Daha fazla  
İsim
Anıl
Değirmen
Molent g50
Ekipmanlar
Hario V60, Bodum French Press, Tchibo Classic
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Bornova
3 adet benim için çok fazla izmir'den alacak arkadaş varsa 1 adet'ine talip olabilirim.

monotros

Yeni Üye
İsim
adem
Daha fazla  
İsim
adem
Değirmen
Xeoleo
Ekipmanlar
Aeropress, V60, Termometreli Kazboyun Kettle, Hassas Terazi
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
3x100 benim için de fazla. Ankara'da ortak alım düşünen varsa 100 adetini ben alabilirim.

Papillon

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Kalita wave 155/185, Hario v60, Kasuya v60, Chemex, Aeropress, Soy c2g
01 boy filtreler gelecek mi? Gelecekse benzer bir indirimi o seride de görebilir miyiz? :)

bllyldz9

Üye
İsim
Bilal
Daha fazla  
İsim
Bilal
Değirmen
molent g50
Ekipmanlar
v60, cafflano kompresso, aeropress
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
diyarbakır
indirimi tek paketlere de tanımlasanız keşke, 3lü set fazla..

raistlin

İyi Bilinen Üye
01 boy filtreler gelecek mi? Gelecekse benzer bir indirimi o seride de görebilir miyiz? :)

Şimdilik Cup4(V60 02 yani) filtrelerle devam ediyoruz, zamanla hepsi eklenir. Bu arada 01 için de kullanabilirsiniz, üstte pay bırakabilir, basitçe üstten kesebilir ya da kıvırabilirsiniz. Ayrı boylar almanıza gerek bile yok :)

puspus

İyi Bilinen Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Breville BCG820BSS,Porlex
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Th 1-2-3 seti değil mi Togay @raistlin ? aldım bi set :)

Barlais

Üye
İmkanınız varken alın atın bir kenara . Bu kur ile bu fiyatlara da alamayız. Bu arada normal Cafec filtre çok hoşuma gitti . Hario gibi değişkenlik yok . Stabil şekilde akış var .

puspus

İyi Bilinen Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Breville BCG820BSS,Porlex
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu

Bugy

Yeni Üye
İsim
Buğra
Daha fazla  
İsim
Buğra
Değirmen
Comandante&Red Clix, Brewille BCG 820
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Pendik
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kurtköy
Kampanyada son gün yarın arkadaşlar! :)
Konuyu ben bugün gördüm, fırsatı kaçırmışım satın alamadım. :)

Togay Bey, comandante ve red clix alacağım. Gruba özel indirim mevcut mu acaba? Forumda bir yerlerde yazılı ise mazur görün lütfen, buralarda yeniyim. :)

raistlin

İyi Bilinen Üye
Konuyu ben bugün gördüm, fırsatı kaçırmışım satın alamadım. :)

Togay Bey, comandante ve red clix alacağım. Gruba özel indirim mevcut mu acaba? Forumda bir yerlerde yazılı ise mazur görün lütfen, buralarda yeniyim. :)

Merhaba,

Comandante ve tüm aksesuarlarda Avrupa fiyatını koruyoruz. :) Kırmayalım sizi, Comandante ve Red Clix'le beraber alabilmeniz için yardımcı olacağım Abaca Set konusunda, benimle iletişime geçmeniz yeterli.