• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Butikkahveevi’den kahve alana seramik dripper hediye

berkehan

Üye
Merhaba dostlar,
Dün facebook’ta gezinirken denk geldi.
Kahve alana seramik dripper hediye ediyorlar.
75₺ üstü kargo ücretsiz altında ise 15₺ kargo çıkıyor.
Breakfast blend ve 35₺ lik Türk kahvesi ile 75₺ ye tamamladım. Dün öğle gibi sipariş verdim aynı gün kargolandı bugün elime geçti.
Kahveler de kavrulma tarihi yeni ve taze. Birisi 16 temmuz tarihli diğeri 11 temmuz’du.
Dripper ihtiyacı olan kaçırmasın ben yedek olarak aldım.
Sipariş sorunsuz ulaşınca sizlerle paylaşmak istedim
Sitesi: butikkahveevi.com
Gelen siparişim
5428CF88-C852-49A1-93F0-C954D02778CA.jpeg

Dripperin belli bir markası var mı iyimis gerçekten

Merhaba dostlar,
Dün facebook’ta gezinirken denk geldi.
Kahve alana seramik dripper hediye ediyorlar.
75₺ üstü kargo ücretsiz altında ise 15₺ kargo çıkıyor.
Breakfast blend ve 35₺ lik Türk kahvesi ile 75₺ ye tamamladım. Dün öğle gibi sipariş verdim aynı gün kargolandı bugün elime geçti.
Kahveler de kavrulma tarihi yeni ve taze. Birisi 16 temmuz tarihli diğeri 11 temmuz’du.
Dripper ihtiyacı olan kaçırmasın ben yedek olarak aldım.
Sipariş sorunsuz ulaşınca sizlerle paylaşmak istedim
Sitesi: butikkahveevi.com
Gelen siparişim
Ekli dosyayı görüntüle 3407
V60 02 modeli mi hocam ?

Geri