• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Butik Kahve Evi

namenola

Aktif Üye
İsim
Ufuk
Daha fazla  
İsim
Ufuk
Değirmen
Timemore Slim
Ekipmanlar
V60, Moka Pot, Aeropress, French Press
Forumda aradım ama ilgili firmanın kendine özel başlığını göremedim. Daha önce dripper hediyesi olan kampanya başlığı mevcuttu.
Bu vesile ile hem başlık açmak hem de firmanın yeni bir kampanyasını bilmeyenlere duyurmak istedim.

150 TL üzeri tüm siparişlere "V60 Tek Ayaklı Ahşap Stand" hediyesi bulunmaktadır. İlgilenenlere duyurulur. (Firmayla herhangi bir bağım yoktur :) )

AnkA

Aktif Üye
İsim
Önder
Daha fazla  
İsim
Önder
Espresso Makinesi
Sage Barista Pro SES878
Değirmen
Comandante ve Timemore Slim
Ekipmanlar
Moccamaster, V60, Aeropress, Delter
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bakırköy
Bence bir süreliğine forumda kampanya paylaşmak yasaklanmalı. Yoksa temiz bir niyetle kampanyalar, indirimler, toplu alımlar diye başladığımız işte toplu batım’a doğru sürükleneceğiz 😄

legolalp

Üye
İsim
Alp
Bence bir süreliğine forumda kampanya paylaşmak yasaklanmalı. Yoksa temiz bir niyetle kampanyalar, indirimler, toplu alımlar diye başladığımız işte toplu batım’a doğru sürükleneceğiz 😄
En en en en en haklı yorum
Dayanamayıp alıyordum az daha sonra ahşap standın servera göre değil fincana göre olduğunu gördüm :D

Son düzenleme:

deniz

İyi Bilinen Üye
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
breville bes 810 & arçelik
Değirmen
cunill tranquilo sd
Ekipmanlar
brikka 2 cups, v60, överst, v60, kalita, soy c2g
250 gram 2017 mahsülü birlik yemenine 126 tl yazmayı başarmışlar. diğer çekirdekleri de birlik. lafım başlığı açan arkadaşa değil lütfen üstüne alınmasın ama hiç kimseye tavsiye etmem.