• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Bursa kahve arkadaşlığı

Selamlar Volkan... Şu işler gecince bir Bursa Demlemesi yapabiliriz.

selamlar mahmut ben. parkta kahve etkinliği düzenleyebiliriz. zaman sıkıntım yok.

merhaba arkadaşlar.

selamlar herkese Nilüfer/Çalı'dan ben 🤟

Ben bursa Yıldırım ortak bir yerde buluşup demeleme yapabiliriz konusup sohbet edebiliriz

muttle&jack alımına ortak arıyorum.

Merhabalar ,

İsmim Gökalp

Bursa Gıda toptancılar sitesinde RoastingLab kahve kavurma atölyesinde de toplanabiliriz.

Bursada Nordic Coffee kısmen de Cocolab harici nitelikli kahve yapan yer var mı?

23 Nisan da Maya Krep Kahve iyi. Ayrıyeten Blooming Brothers var FSM ye yakın Petra kahvelerini kullanıyorlar. Ancak demlemeleri ilk açıldığı güne göre epey değişti

23 Nisan da Maya Krep Kahve iyi. Ayrıyeten Blooming Brothers var FSM ye yakın Petra kahvelerini kullanıyorlar. Ancak demlemeleri ilk açıldığı güne göre epey değişti
Bloomingi duymuştum hocam bana yakın sayılır bi ara deneyeyim

Bursada Nordic Coffee kısmen de Cocolab harici nitelikli kahve yapan yer var mı?

Özlüce'de Mado arkasında Muggle's Coffee var, karşı tarafında arka sokakta Harvel's Drip Coffee var.

Muggle's kahvelerini kendisi kavuruyor

bana yakın oldukları için ara ara gidiyorum bunlara Nordic de dahil

Muggles'ı deneyeceğim teşekkürler (y)

whatsapp grubu kurduk şu an 4 kişiyiz katılmak isteyenler özelden numarasını atabilir. ortak alım ve etkinlik yapabiliriz.

Merhaba ben Çağrı. Aranıza yeni katıldım.
bursada kahve kavuran yerleri ararken buldum bu başlığı.
öne çıkan yer Cocolab olmuş, bunun haricinde var mı öneriniz ?

merhaba hoş geldin. a roasting lab @Baristalp tavsiye edebilirim.

merhaba ben de Bursa'dayım. epey kişi varmış şehrimizden kulüpte olan.:) maalesef Bursa nitelikli kahve konusunda çok geride kalmış bir şehir. arada bahsi geçen Nordic falan kahveleri başka kavuruculardan alıyor ki onlar da Montag ve CD. hiç tutmadığım bir yer açıkçası. herhangi bir mekanda müşterisini bu kadar tersleyen birini görmüşlüğüm yok açıkçası. soru sormak büyük sorun oluşturuyor. elinde bulunan fi tarihli five elephant kahvelerinden bir demelemelik istemek de neredeyse kavga nedeni..:) a roasting Lab, Muggle's ve sinky dışında kendi kavurumunu yapan yer de yok maalesef. sinky ve muggle's kahvelerinin nitelikli kahve olmadıklarını düşünüyorum. a roasting lab'ı çok fazla deneme şansım olmadı açıkçası.

Bursa için bir alım etkinliği düzenleyebiliriz diye düşünüyorum. yurt dışı da olabilir.

whatsapp bursa grubumuz var orada daha aktifiz gelmek isterseniz özelden numaranızı atabilirisiniz.

merhaba ben de Bursa'dayım. epey kişi varmış şehrimizden kulüpte olan.:) maalesef Bursa nitelikli kahve konusunda çok geride kalmış bir şehir. arada bahsi geçen Nordic falan kahveleri başka kavuruculardan alıyor ki onlar da Montag ve CD. hiç tutmadığım bir yer açıkçası. herhangi bir mekanda müşterisini bu kadar tersleyen birini görmüşlüğüm yok açıkçası. soru sormak büyük sorun oluşturuyor. elinde bulunan fi tarihli five elephant kahvelerinden bir demelemelik istemek de neredeyse kavga nedeni..:) a roasting Lab, Muggle's ve sinky dışında kendi kavurumunu yapan yer de yok maalesef. sinky ve muggle's kahvelerinin nitelikli kahve olmadıklarını düşünüyorum. a roasting lab'ı çok fazla deneme şansım olmadı açıkçası.

Bursa için bir alım etkinliği düzenleyebiliriz diye düşünüyorum. yurt dışı da olabilir.
katılmak isterseniz https://chat.whatsapp.com/IKFuMDqDvx4Gezwoxc6oDo

Geri