• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Brewcoat Yüzde 20 İndirim Kodu Kahve Kulübüne Özel

kaanyaren

Yeni Üye
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan
Brewcoat benim de istediğim bir şey fakat fiyatından dolayı elim gitmiyor 2 yıldır.
Forumda bir toplu alım organizasyonu mu yapsak ? :)
Brewcoat benim de istediğim bir şey fakat fiyatından dolayı elim gitmiyor 2 yıldır.
Forumda bir toplu alım organizasyonu mu yapsak ? :)

Merhaba Herkese 👋

Kur uçup gidince biraz pahalı kaldı Brewcoat'lar Türkiye için gerçekten :)

Sizler için bir kupon tanımladım, 20% lik bir indirim sağlayacak, bir miktar daha erişilebilir hale gelsin Brewcoat ülkemizde yaşayanlar için de. Brewcoat web sitesinden alışveriş yaparken KAHVEKULUBUNET kodu ile indirimi kullanabilirsiniz. Yalnız kargolar ve sokağa çıkma yasakları yüzünden siparişleriniz biraz gecikebilir, haberiniz olsun 😬

Konchero kettle konusunda olan bu mesajı konu haline getirerek diğer arkadaşlarında görüp faydalanmasını istedim.

brewcoat nedir bilmediğimden başlığı okuyunca google da arattım sitesi çıkınca girdim. shop'a tıkladım direk karşıma 260 liraya fellow stag ve brewista artisan cıktı. Türkiye için free shipping yazıyordu. Acaba bir yanlışlık mı olabilirdi fiyatlar euro yerine tl mi yazıldı diye düşündüm. Adeta o anda içimden bir donanımhaber ölücü çıktı birer tane alayım şansımı deneyim dedim sepete ekledim. sonra tekrar google döndüm acı gerçekle yüzleştim. kılıfmış arkadaşlar. az kalsın olmayan stagıma 260 tl ye kılıf alacaktım.kendimi tebrik ediyorum.

Kampanyadan yararlandım üstelik Kıbrıs'ta olmam sebebiyle kargo ücreti farklı olmasına rağmen Kaan beyin güzel jestiyle birlikte brewcoat sahibi olmuş oldum. Şimdi kargomu bekliyorum. Umarım doğum günüme yetişir. :giggle:

Tam mesajı yazdım kargo takip numaram geldi. 😄

Tekrar teşekkür ederim @kaanyaren :coffee:

Son düzenleme:
@kaanyaren süper haber ihtiyacı olanlar kesin kaçırmasın.. Fellow Stag Brewcoatsuz olanlar 1 adım öne çıkabilir :)

Merhaba Herkese 👋

Kur uçup gidince biraz pahalı kaldı Brewcoat'lar Türkiye için gerçekten :)

Sizler için bir kupon tanımladım, 20% lik bir indirim sağlayacak, bir miktar daha erişilebilir hale gelsin Brewcoat ülkemizde yaşayanlar için de. Brewcoat web sitesinden alışveriş yaparken KAHVEKULUBUNET kodu ile indirimi kullanabilirsiniz. Yalnız kargolar ve sokağa çıkma yasakları yüzünden siparişleriniz biraz gecikebilir, haberiniz olsun 😬
merhaba, konchero için brewcoat satın almak istedim fakat kupon kullanınca kargo ücreti çıkartıyor, kupon kullanmazsam kargo ücretsiz oluyor. Bu bir hata mı yoksa beklenen bir şey mi?
Teşekkürler kampanya için.

yani sadece coat mı ?
Mesela https://brewcoat.com/product/brewcoat-for-hario-v60/
linkinde açıklamada da anlaşılıyor ama yine de sorayım dedim. Yalnızca coat ını mı satıyorsunuz v60 Harionun 115 tl ye
V60 plastik olan hariç diğerleri bu fiyattan daha pahalı, kaplamanın fiyatıdır o yani.
Kampanyadan yararlandım üstelik Kıbrıs'ta olmam sebebiyle kargo ücreti farklı olmasına rağmen Kaan beyin güzel jestiyle birlikte brewcoat sahibi olmuş oldum. Şimdi kargomu bekliyorum. Umarım doğum günüme yetişir. :giggle:

Hocam tam ne zaman bilmiyorum ama, doğum günün kutlu olsun :).

v60 Hario kaplama bezi, Hario fiyatına
Brewcoat deyince göze çok görünmüyor :) KAPİTALİZM böyle bi şey 👺 :)

Son düzenleme:
merhaba, konchero için brewcoat satın almak istedim fakat kupon kullanınca kargo ücreti çıkartıyor, kupon kullanmazsam kargo ücretsiz oluyor. Bu bir hata mı yoksa beklenen bir şey mi?
Teşekkürler kampanya için.
Bizim hatamız, düzelttik, kusura bakmayın.

Dün varmış sanırım, umarım yetişmiştir :) Güle güle kullanın, nice yaşlara 🎂

Kargo normalde ücretsiz mi? Bana da kargo ücreti çıkardı stagg için.

Kargo normalde ücretsiz mi? Bana da kargo ücreti çıkardı stagg için.
Kargo 30€ üzeri alışverişler için ücretsiz Brewcoat'ta. Kupon kullanıldıktan sonra alışveriş miktarı 30€ u geçtiğinde (şu anki kurla 226 TL yapıyor) otomatik olarak ücretsiz oluyor. Burada bir sorun vardı, düzelttik ama.

Çok uzun süredir kullanıyorum bana mısın demedi. Her hangi bir yıpranma vs olmadı. Sıcaklık konusunda ciddi fark yaratıyor. Sitesinde grafikler vardı galiba inceleyebilirsiniz. Tavsiye ederim. Ayrıca çevre DOSTU!!! ;)

Geri