• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Brewcoat Yüzde 20 İndirim Kodu Kahve Kulübüne Özel

kaanyaren

Yeni Üye
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan
Brewcoat benim de istediğim bir şey fakat fiyatından dolayı elim gitmiyor 2 yıldır.
Forumda bir toplu alım organizasyonu mu yapsak ? :)
Brewcoat benim de istediğim bir şey fakat fiyatından dolayı elim gitmiyor 2 yıldır.
Forumda bir toplu alım organizasyonu mu yapsak ? :)

Merhaba Herkese 👋

Kur uçup gidince biraz pahalı kaldı Brewcoat'lar Türkiye için gerçekten :)

Sizler için bir kupon tanımladım, 20% lik bir indirim sağlayacak, bir miktar daha erişilebilir hale gelsin Brewcoat ülkemizde yaşayanlar için de. Brewcoat web sitesinden alışveriş yaparken KAHVEKULUBUNET kodu ile indirimi kullanabilirsiniz. Yalnız kargolar ve sokağa çıkma yasakları yüzünden siparişleriniz biraz gecikebilir, haberiniz olsun 😬

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Konchero kettle konusunda olan bu mesajı konu haline getirerek diğer arkadaşlarında görüp faydalanmasını istedim.

bilemiyorumaltan

Aktif Üye
İsim
Selçuk
Daha fazla  
İsim
Selçuk
Değirmen
Timemore slim
Ekipmanlar
V60 - Mokapot - Cezve
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Samsun
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Atakum
brewcoat nedir bilmediğimden başlığı okuyunca google da arattım sitesi çıkınca girdim. shop'a tıkladım direk karşıma 260 liraya fellow stag ve brewista artisan cıktı. Türkiye için free shipping yazıyordu. Acaba bir yanlışlık mı olabilirdi fiyatlar euro yerine tl mi yazıldı diye düşündüm. Adeta o anda içimden bir donanımhaber ölücü çıktı birer tane alayım şansımı deneyim dedim sepete ekledim. sonra tekrar google döndüm acı gerçekle yüzleştim. kılıfmış arkadaşlar. az kalsın olmayan stagıma 260 tl ye kılıf alacaktım.kendimi tebrik ediyorum.

mrsandman

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche Zero, Comandante
Ekipmanlar
Origami, Immersion, Kasuya, Lunar, Black Mirror, Melodrip, Stagg EKG
Kampanyadan yararlandım üstelik Kıbrıs'ta olmam sebebiyle kargo ücreti farklı olmasına rağmen Kaan beyin güzel jestiyle birlikte brewcoat sahibi olmuş oldum. Şimdi kargomu bekliyorum. Umarım doğum günüme yetişir. :giggle:

Tam mesajı yazdım kargo takip numaram geldi. 😄

Tekrar teşekkür ederim @kaanyaren :coffee:

Son düzenleme:

3atlet

Üye
İsim
Volkan Türkay
Daha fazla  
İsim
Volkan Türkay
Değirmen
Comandante C40 Nitro
Ekipmanlar
Acaia Pearl S, Fellow Stagg Ekg
Kahve Arkadaşlığı İl
Bursa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Osmangazi
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Nilüfer
@kaanyaren süper haber ihtiyacı olanlar kesin kaçırmasın.. Fellow Stag Brewcoatsuz olanlar 1 adım öne çıkabilir :)

kiremit

Üye
İsim
Ersin Sönmez
Merhaba Herkese 👋

Kur uçup gidince biraz pahalı kaldı Brewcoat'lar Türkiye için gerçekten :)

Sizler için bir kupon tanımladım, 20% lik bir indirim sağlayacak, bir miktar daha erişilebilir hale gelsin Brewcoat ülkemizde yaşayanlar için de. Brewcoat web sitesinden alışveriş yaparken KAHVEKULUBUNET kodu ile indirimi kullanabilirsiniz. Yalnız kargolar ve sokağa çıkma yasakları yüzünden siparişleriniz biraz gecikebilir, haberiniz olsun 😬
merhaba, konchero için brewcoat satın almak istedim fakat kupon kullanınca kargo ücreti çıkartıyor, kupon kullanmazsam kargo ücretsiz oluyor. Bu bir hata mı yoksa beklenen bir şey mi?
Teşekkürler kampanya için.

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
yani sadece coat mı ?
Mesela https://brewcoat.com/product/brewcoat-for-hario-v60/
linkinde açıklamada da anlaşılıyor ama yine de sorayım dedim. Yalnızca coat ını mı satıyorsunuz v60 Harionun 115 tl ye
V60 plastik olan hariç diğerleri bu fiyattan daha pahalı, kaplamanın fiyatıdır o yani.
Kampanyadan yararlandım üstelik Kıbrıs'ta olmam sebebiyle kargo ücreti farklı olmasına rağmen Kaan beyin güzel jestiyle birlikte brewcoat sahibi olmuş oldum. Şimdi kargomu bekliyorum. Umarım doğum günüme yetişir. :giggle:

Hocam tam ne zaman bilmiyorum ama, doğum günün kutlu olsun :).

valmont

Aktif Üye
İsim
Mehmet
v60 Hario kaplama bezi, Hario fiyatına
Brewcoat deyince göze çok görünmüyor :) KAPİTALİZM böyle bi şey 👺 :)

Son düzenleme:

kaanyaren

Yeni Üye
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan
merhaba, konchero için brewcoat satın almak istedim fakat kupon kullanınca kargo ücreti çıkartıyor, kupon kullanmazsam kargo ücretsiz oluyor. Bu bir hata mı yoksa beklenen bir şey mi?
Teşekkürler kampanya için.
Bizim hatamız, düzelttik, kusura bakmayın.

kaanyaren

Yeni Üye
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan

Dün varmış sanırım, umarım yetişmiştir :) Güle güle kullanın, nice yaşlara 🎂

Gogo

Aktif Üye
İsim
Umut
Daha fazla  
İsim
Umut
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Commandante C40,Mignon Perfetto
Ekipmanlar
V60 kasuya,V60,Black Mirror,moccamaster
Kargo normalde ücretsiz mi? Bana da kargo ücreti çıkardı stagg için.

kaanyaren

Yeni Üye
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan
Kargo normalde ücretsiz mi? Bana da kargo ücreti çıkardı stagg için.
Kargo 30€ üzeri alışverişler için ücretsiz Brewcoat'ta. Kupon kullanıldıktan sonra alışveriş miktarı 30€ u geçtiğinde (şu anki kurla 226 TL yapıyor) otomatik olarak ücretsiz oluyor. Burada bir sorun vardı, düzelttik ama.

Espressonist

Yeni Üye
İsim
Kutay
Daha fazla  
İsim
Kutay
Ekipmanlar
hario seramik
Facebook
kutaykurt.2
Twitter
kutaykurt
Çok uzun süredir kullanıyorum bana mısın demedi. Her hangi bir yıpranma vs olmadı. Sıcaklık konusunda ciddi fark yaratıyor. Sitesinde grafikler vardı galiba inceleyebilirsiniz. Tavsiye ederim. Ayrıca çevre DOSTU!!! ;)