• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

BrewBox Coffee

kahveanalisti

Üye
Editör
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
İrlandada bulduğum bir firma 4.5 euro kargo çıkıyor arkadaşlar. Yeni kahve firması denemek isteyenler bakabilir. Bende alıcam sanırım deneme amaçlı. Bir kaç yerde "light kavurma konusunda başarılı oldukları yazıyor. 200 gr kahve dahil 160 tl'ye geliyor kargosuyla.
https://www.brewboxcoffee.ie

Ekran Resmi 2021-06-06 20.36.51.png

Türkiye'de şehirlerarası kargo fiyatının 4.5₺ olduğunun hayalini kurdum da...

O zaman 5 euroluk referral linkini soyle birakayim :D

Siparişler iptal olduktan sonra birkaç gün boyunca ürünü tekrar stoğa koyacaklar mı diye sinsi sinsi kontrol etmemin sonucunda bir gece vakti stokları açtıklarını fark ettim ancak malum sondan kaçınabilmek için bu sefer size haber veremedim arkadaşlar...

Kargoya verildikten 15 gün sonra varlığını unuttuğum, hakkında hiçbir şey bilmediğim bir ülkenin kahvesini yolladılar, Doğu Timor - Malabe.

20210716_170638.jpg

Siparişler iptal olduktan sonra birkaç gün boyunca ürünü tekrar stoğa koyacaklar mı diye sinsi sinsi kontrol etmemin sonucunda bir gece vakti stokları açtıklarını fark ettim ancak malum sondan kaçınabilmek için bu sefer size haber veremedim arkadaşlar...

Kargoya verildikten 15 gün sonra varlığını unuttuğum, hakkında hiçbir şey bilmediğim bir ülkenin kahvesini yolladılar, Doğu Timor - Malabe.

Ekli dosyayı görüntüle 14485
https://redbankcoffee.com/products/malabe :D ucuz değilmiş gene 9 pound

Ara sıra denk geldiğim ama hiç alışveriş yapmadığım bir site İrlandalı Brew Box. 4.5 Euro Kargo karşılığı 250 GR aboneliğin ilk ayını hediye ediyorlarmış.

Link

Geri