• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Breville Ana Konu

Bigvocate

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Breville BES920 - Breville BCG820 - Comandante C40 - Delter Press - Hario V60 - Konchero Gooseneck Kettle
Sanırım böyle bir konuya da ihtiyaç vardı, bir breville sahibi olarak açmak istedim :)
Hazır açmışken hemen faydalı olabilecek bir paylaşım için de bilgi talebim var, Ankara'da breville BES920 makinem için rutin temizlik ve bakım işlemi yaptırabileceğim yer arıyorum.

• Like
Tepkiler: can

deniz

İyi Bilinen Üye
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
breville bes 810 & arçelik
Değirmen
cunill tranquilo sd
Ekipmanlar
bialetti brikka 2 cups, v60, överst, v60, kalita carafe, kaliteo dripper
zaten kullanmıyorsun makineyi, ver bana 1 ayda her türlü bakımını yapıvereyim ;)

Bigvocate

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Breville BES920 - Breville BCG820 - Comandante C40 - Delter Press - Hario V60 - Konchero Gooseneck Kettle
zaten kullanmıyorsun makineyi, ver bana 1 ayda her türlü bakımını yapıvereyim ;)
Ahahaha burada da mı karşıma çıktın üstad :) yav misafir gelip gidiyor yokta itin olsun ;)

Bigvocate

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Hala aranızda Bes920 için servis önermeyeler var :)

huspus

Aktif Üye
İsim
Hüseyin
Daha fazla  
İsim
Hüseyin
Espresso Makinesi
Breville 860
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
V60
Ben biraz araştırdığımda breville için enplus onermislerdi ama icime sinmemisti. Kendi adima insan oturup karşılıklı konuşacağı, bilinen bir ustanin sevkatli ellerine teslim etmek istiyor :)) yoksa her cihaz icin artik duymaya alıştığımız bunun beyni yanmis birşey değiştirelim masraf cikma politikasi insani korkutuyor. :) Eger yonlendirebileceginiz biri varsa hem genel.bir bakim hem calibrasyon icin ben de öğrenmek isterim (bes860)

Cihazı bozulmadan keyifle bakımını yaptırmak, uzerine kahve icerek konusmak baya keyifli olurdu kendi adima...