• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Boxx Coffee Roasters kahve promosyonu

kemal.turker

Yeni Üye
boxx şöyle bir promosyon yapmış. bakmakta fayda var.

"Sosyal mesafeyi korumamız gereken bu günlerde kahveye ulaşım bir nebze daha kolay olsun diye "evdekal" kodu ile bir indirim kuponu tanımlıyoruz.
Perşembe günü 00:00'a kadar kod geçerlidir."

Kampanya içeriği ne?

boxx şöyle bir promosyon yapmış. bakmakta fayda var.

"Sosyal mesafeyi korumamız gereken bu günlerde kahveye ulaşım bir nebze daha kolay olsun diye "evdekal" kodu ile bir indirim kuponu tanımlıyoruz.
Perşembe günü 00:00'a kadar kod geçerlidir."
Perşembe derken yarın gece mı, bu gece 0:00 mı?

Hemen sipariş verdim, sevdiğim kavuruculardan. Bugüne kadar içtiğim en iyi kahveyi satıyolardı geçen sene, Rwanda Titus. :) keşke tekrar gelse aynısından.

Önerisi olan var mı? Denemedim hiç burayı

Fırsat bu fırsat bir Rwanda Nyamasheke ile bir Etiyopya Oromia alıverdim! Oromia Kronotrop'un Guji Highland'i ile aynı çekirdek, iki farklı kavurum profilini eş zamanlı tüketmek hoş bir deneyim olacak.

Boxx'dan alıp da beğenmedim dediğim hiçbir çekirdek olmadı. Keşke Finca la Conchita'yı da tekrar görebilsek satışta 🙏 Oromia ve Rwanda Nyamasheke'yi yeni bittirdim. Oromia ile ilgili yazıldı forumda hayli; beğenmeyen çıkmadı sanırım. Rwanda Nyamasheke'de dolu dolu elma aroması alıyorsunuz ve after taste'i güzel bir şarap sanki. Afiyet olsun şimdiden ☕

Espresso özelinde beğenip rahatlıkla önerebileceğiniz bir çekirdeği var mı bu kavurucunun acaba?

Elimde birkaç kilo çekirdek olmasına rağmen denemek isterim.

Boxx'dan alıp da beğenmedim dediğim hiçbir çekirdek olmadı. Keşke Finca la Conchita'yı da tekrar görebilsek satışta 🙏 Oromia ve Rwanda Nyamasheke'yi yeni bittirdim. Oromia ile ilgili yazıldı forumda hayli; beğenmeyen çıkmadı sanırım. Rwanda Nyamasheke'de dolu dolu elma aroması alıyorsunuz ve arter taste'i güzel bir şarap sanki. Afiyet olsun şimdiden ☕

Budur! Burundileri de hoş bir kahve, yarın sabah da sıra Kenya'da!

Boxx'ın ortaklarından @Altug Bey kahve kavurma konusunda kendini sürekli geliştirmeye çalışan yenilikçi biri. Eğitim için yurtdışından kıymetli insanları ofislerine davet edip eğitim alıyorlardı. İletişimi şeffaf biri ofislerine gittiğinizdede sıcak kanlı karşılıyorlar. Benim tavsiye edebileceğim bir kavurma firması. Altuğ bey Boxx LA için yurtdışında yerine bakan arkadaşların tecrübesi konusunda maalesef bir bilgim yok ama Altuğ bey güvenmese bırakmaz diye düşünüyorum.

Şu kısıtlı zamanlarımızda ufak esnafa elimizden geldiğince destek olmak lazım, kahveci dostlarımızın bi nebze yanlarında olma adına bi iki sipariş geçeceğim farklı kavuruculardan. Boxx ın espressosunu severdim, zamdan sonra almamıştım. Espresso için single origin tavsiyesi olan varsa alırım tavsiyeleri.

Espresso için beğenip rahatlıkla önerebileceğiniz bir çekirdeği var mı bu kavurucunun acaba?

Elimde birkaç kilo çekirdek olmasına rağmen denemek isterim.

Blend XX iyi bir seçenek, bugün instagram'da sorduğumda colombia bolivarı espresso olarak önerdiler.

@puspus @florence

Genç ancak tecrübeli bir kavurucu ekipleri var, ben bir kac kez kavurum merkezlerine gittim, Mert Soley de işin başında

Bana göre iki eksikleri vardı birini söyleye söyleye yapıyorlar, deneme setleri... Mert bey kutularını bile gösterdi, pek yakında siteye de girer... kahve künyelerini de geliştirmeleri lazım... ve de diğerlerinde olmayan, biraz farklı çekirdekler de görmek isteriz artık Boxxta

Bu linkteki fiyatlamaya bakınca sitelerindeki aynı kahveye dair fiyatla örtüşmediğini görüyorum. Hoşuma gitmedi bu durum. Rakamında değilim, fakat kampanyaya lüzum kalmıyor böylece.

Geri