• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Borderline Coffee | Coffeelog 15. Bölüm

ertk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Gününüz güzel olsun.

Pandemi öncesinde çekimlerine başladığım ve gittiğim üçüncü nesil kafelerin kahvelerini denediğim video formatım, Coffeelog'un 15. bölümünde, Nişantaşı'nın nitelikli kahvecilerinden Borderline Coffee var.

Borderline Coffee, birçok kavurucudan aldığı kahveleri sunan bir kafe. Kafeyi keşfettiğim dönem, Londra'dan getirdikleri, Monmouth Coffee'nin çekirdeğine denk gelmiştim ve deneme fırsatım oldu. Geçmişte çok daha heyecan verici kahveler getiriyorlarmış fakat sonrasında maliyetlerin artmasıyla bu akışı yavaşlatmışlar.

Çoğunlukla Coffee Department'in çekirdeklerini kullanıyorlar. Simbi içmiştim ve çok beğenmiştim. Maalesef sonraki gidişimde onu da bulamadım.

Borderline Coffee, Nişantaşı'nda gidip hem sağlıklı, lezzetli yiyecekler tüketebileceğiniz hem de güzel kahveler deneyebileceğiniz bir kafe.

İlgilisine, ilk üç ziyaretimden oluşan ve denediklerimi yorumladığım videoyu şöyle sunuyorum, keyifli izlemeler.

 
Üst