• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Bluestarcoffee.eu

kahveanalisti

İyi Bilinen Üye
Editör
Konum
Ankara
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
Özellikle Espresso severler ve farklı sepet arayışında olanlar için çok güzel ve başarılı bir site. Gerek Lelit gerekde Ascaso sahipleri için çok detaylı yedek parçalar ve sepetler var. Tamper ve Leveler konusunda baya güzel bir seçkisi var. Daha önce daha ucuz EMS ile yollarken şu aralar Türkiye'ye ne yazık ki sadece DHL ile yolluyorlar. Ben aldığımda 1 ayda geldi 30 tl gibi bir gümrüğü 300 tl'lik bir ürün için ödemiştim. Ama Türkiye fiyatına göre 200 tl daha karlı bir alışveriş olmuştu totalde bana. Ayrıca Gelbura.com'da Lelit naked portafiltreler yokken burada satılıyordu kesinlikle öneririm. Bir de kesinlikle sepeti doldurup bırakın ve 2-3 saat sonra mailinize %5 indirim ve keyring hediye kodu yolluyorlar hemen almayın :)

Şu aralar kargolama bedelleri 200 lira civarında ne yazık ki.

 
Geri
Üst