• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Black Friday Kampanyaları

1healthpoint

Aktif Üye
İsim
mahmut
Daha fazla  
İsim
mahmut
Espresso Makinesi
kompresso
Değirmen
molent g50
Ekipmanlar
v60, aeropress, chemex
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
bursa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
nilüfer
bu ay boyunca sürekli isimleri değişip türlü indirimler yapılıyor veya öyle gözüküyor. hepsini bu başlık altında toplayalım istedim. herkese iyi alışverişler.

pharmD

Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Timemore değirmenlerde indirim olacak mı acaba bir de ne zaman başlıyor kara cuma 😀

namenola

Aktif Üye
İsim
Ufuk
Daha fazla  
İsim
Ufuk
Değirmen
Timemore Slim
Ekipmanlar
V60, Moka Pot, Aeropress, French Press
Black Friday denilen tarih her yıl Kasım ayının son cumasıdır. Yani bu sene 27 Kasım. Takip eden haftasonu ile birleştirilir ve Cuma-Cumartesi-Pazar günü indirimler sürer.
Ayrıca Kasım ayında bir de Singles Day denilen 11.11 indirimleri vardır. Bu indirimler de yine bir kaç gün sürer. (Yanlış hatırlamıyorsam ilk Aliexpress başlatmıştı 2011 yılında. 11.11.11 tarihine denk geldiği için)
Böylece ikisi aynı aya denk geldiği için Kasım ayının tamamına indirim ayı diyebiliriz.

Underwood

Üye
İsim
Fatih
Daha fazla  
İsim
Fatih
Black Friday denilen tarih her yıl Kasım ayının son cumasıdır. Yani bu sene 27 Kasım. Takip eden haftasonu ile birleştirilir ve Cuma-Cumartesi-Pazar günü indirimler sürer.
Ayrıca Kasım ayında bir de Singles Day denilen 11.11 indirimleri vardır. Bu indirimler de yine bir kaç gün sürer. (Yanlış hatırlamıyorsam ilk Aliexpress başlatmıştı 2011 yılında. 11.11.11 tarihine denk geldiği için)
Böylece ikisi aynı aya denk geldiği için Kasım ayının tamamına indirim ayı diyebiliriz.
Ya hu öyle de :) insan ihtiyacı olduğu birşeyin indirime girmesini bekledikçe soğuyor.

BK8

Aktif Üye
İsim
Burak Kav
Daha fazla  
İsim
Burak Kav
Espresso Makinesi
Wacaco Nanopresso ve Barista Kit
Değirmen
Comandante C40 Red Sonja
Ekipmanlar
Hario V60, Bodum French Press, Tchibo Isı Ayarlı Elektrikli Kettle, Sayaçlı Hassas Tartı
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Eyüp
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Sarıyer
Twitter
burakkav
@Globally 'den bir Gaggia müjdesi bekliyorum.
;)

İsim
Yüksel Karaoğlu
Daha fazla  
İsim
Yüksel Karaoğlu
Değirmen
Timemore C2
Ekipmanlar
Hario V60, Immersion Dripper
Delter press ya da immersion dripper indirimi bekliyorum ben de 🤞🏻 hangisi olursa artık

berkemutlu

Üye
İsim
Berke
Daha fazla  
İsim
Berke
Değirmen
Molent G50
Ekipmanlar
Hario V60 Cam Dripper / Bambum taşev mokapot
ben de bi delter press indirimi bekliyorum, belki olur :p

pharmD

Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Gaggia'dan gelirse mükemmel olur değirmen de alacağım hatta gooseneck de almak istiyorum gelicek inşallah @Globally :)

Toromani

Aktif Üye

Florbongg

Üye
İsim
Furkan
Daha fazla  
İsim
Furkan
Değirmen
Molent G50
Ekipmanlar
Hario V60 , Aeropress
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Avcılar
A Roasting Lab'in kendi sitesinde kiloluğu 159,90'a, 250 gramlığı 49,90'a satılan Etiyopya Sidamo Grade 2 çekirdeğin 250 gramlık paketi Hepsiburada'da 29 liraya inmiş. Nitelikli kahve için artık bu fiyatlar bir hayal gibi geliyor. Bu çekirdeği deneyen var m'ola?

Tam başka ürünler alıyordum bunu da ekledim. Çok bir beklentim yok ama deneyimlemek istedim. Sonuçları eklerim :)

İsim
Kemal
Daha fazla  
İsim
Kemal
Espresso Makinesi
Breville Bes820
Değirmen
Tchibo elektirikli kahve degirmeni
A Roasting Lab'in kendi sitesinde kiloluğu 159,90'a, 250 gramlığı 49,90'a satılan Etiyopya Sidamo Grade 2 çekirdeğin 250 gramlık paketi Hepsiburada'da 29 liraya inmiş. Nitelikli kahve için artık bu fiyatlar bir hayal gibi geliyor. Bu çekirdeği deneyen var m'ola?

Ben kullandım kahveleri güzeldir, hala elimde bir kaç paket çekirdekleri var. sitelerinden kendileride baya güzel indirimler yapıyorlar. Ben 3-4 kg çekirdeklerini almışımdır. Sidamoda dahil.

Alpsifan

Üye
İsim
Alp
Daha fazla  
İsim
Alp
Ekipmanlar
Moccamaster select
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Mersin
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Mezitli
Sayın @Globally Kasım ayında indirim bekleyelim mi lelit veya gaggia da.

Cabur

Üye
İsim
Cansu
Daha fazla  
İsim
Cansu
Espresso Makinesi
---
Değirmen
Timemore Slim
Ekipmanlar
Mokapot, Hario V60, French Press, Güral Kalita
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Etimesgut
Firmalarda yeni bir indirim haberi yok değil mi? Bir tek Zümrüt Bey indirim yaptı onu da kısa süreli olunca kaçırdım. Başka bildiğiniz var mı? Kahvem azalıyor :)

Lyrcsg1ves

Üye
İsim
İlker
Daha fazla  
İsim
İlker
Espresso Makinesi
Wacaco Nanopresso
Değirmen
Timemore Chestnut C2
Ekipmanlar
Hario V60 Decanter | Cu-P Dripper
@Cabur Bu hafta başlar indirimler (11.11)
Ay sonu da black friday var acele etmeyin biraz daha bekleyin derim

@Globally black friday blackmirror indirimi olmazsa olmaz ama :ROFLMAO:

Son düzenleme:

BK8

Aktif Üye
İsim
Burak Kav
Daha fazla  
İsim
Burak Kav
Espresso Makinesi
Wacaco Nanopresso ve Barista Kit
Değirmen
Comandante C40 Red Sonja
Ekipmanlar
Hario V60, Bodum French Press, Tchibo Isı Ayarlı Elektrikli Kettle, Sayaçlı Hassas Tartı
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Eyüp
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Sarıyer
Twitter
burakkav