• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Biraz Ankara Biraz da Eskişehir'den Herkese Selamlar

Bilke

Üye
Herkese merhaba.

İsmim Efe. Aşağı yukarı burada olan herkesin geçtiği yollardan geçerek nitelikli kahve serüvenime ocak ayında başlamış bulunmaktayım. İlk evreyi atlatıp, bu işe girince gerçekten derya deniz bir alan olduğunu fark ettim. Bu konudaki eksiğimi de çokca tecrübeli arkadaşların/büyüklerin paylaşımlarını okuyarak elimden geldiğince de kendim tecrübe ederek gidermeye çalışıyorum. Şu ana kadar benim için çok verimli ve mutluluk verici bir işbirliği olduğunu söyleyebilirim.

Tabi bu tecrübelerin çoğunu benim için "yeni" olan ama burada görebildiğim kadarıyla "eski" diye nitelenen forumdan öğrendim :) Orada sıkça tecrübelerinden faydalandığım üyelerin böyle bir oluşuma gittiğini yaklaşık 1 hafta kadar önce fark ettim. Nasıl gözümden kaçtı diye hayıflanmıyor değilim. Buradaki dostane ortamın içinde yer almak ve yeni bilgiler öğrenebilmek adına aranıza katıldım. Umarım bu güzel ortama ben de katkı verebilirim.

Selamlar.
 

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Hoş geldiniz foruma. Aile gibi olduk burada. Sağolsun üyelerimiz pek çok kahve kavuran firma, baristalar, sektör önderleri destek ve katkı sağlıyorlar.
 
Son düzenleme:

HaLiL

İyi Bilinen Üye
Konum
Gaziantep
İsim
İbrahim Halil
Daha fazla  
İsim
İbrahim Halil
Espresso Makinesi
Cafelat Robot
Değirmen
Eureka MSD, 1Zpresso K-Plus&X Pro👍🏻, Sözen♾,
Ekipmanlar
Clever Dripper, Kalita 155, V60(01-02 plastik+02 İmmersion), Aeropress&Delter Press, Espro, Stagg Ekg
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
Hoş geldiniz :)
 
Üst