• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Anketi
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firmasını belirlemek için anketimiz başladı, detayları bu konudan öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

BİM’e Gelecek Çift Cidarlı Bardak

devamiyolda

Aktif Üye
İsim
Selçuk
Daha fazla  
İsim
Selçuk
Espresso Makinesi
Delonghi 411.B
Değirmen
K-Plus
Ekipmanlar
Hario Drip Kettle, İkea Moka Pot, Hario V60, Motta Termometre, Hassas Tartı, Hario Mizudashi
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Levent
Bende iki adet almayı düşünüyorum. Gecen ay 6'lı set 100TL'ye gelmişti. Fakat şu bardağa 20TL vermek gözüme çok geliyor 😀

Yirgacheffe

İyi Bilinen Üye
İsim
Necdet
Daha fazla  
İsim
Necdet
Espresso Makinesi
Lelit Bianca, Simonelli Musica
Değirmen
Mahlkonig Vario-W, Comandante, Xeoleo vs
Ekipmanlar
V60, Chemex, Aeropress, Mokapot, Hario Mocca vs
Tchibo'da satılan muadil modellerle kıyaslayınca gayet mantıklı bir seçim olur gibi duruyor.

• Like
Tepkiler: ida

Leon

Aktif Üye
İsim
Leon
Daha fazla  
İsim
Leon
Evet eldeki hissi biraz garip gerçekten, sıkı tutarsan kırılacakmış gibi. Bir de BİM teyzelerinin sabahtan sıraya girip bunları kapışacağını unutmayın. Ben yolda bastonla zor yürüyen ninenin Bİm açıldığında koşarak içeri daldığını gördüm çok ürkütücü :) . Ama ulaşamama ihtimalim olan ciğere mundar deme fırsatını kaçırmak istemem, kahve demlendikten sonra bardakta ısı kaybetmeye başlamalı bence, bu bardaklarda demlenmeye devam ediyor sanki

Yirgacheffe

İyi Bilinen Üye
İsim
Necdet
Daha fazla  
İsim
Necdet
Espresso Makinesi
Lelit Bianca, Simonelli Musica
Değirmen
Mahlkonig Vario-W, Comandante, Xeoleo vs
Ekipmanlar
V60, Chemex, Aeropress, Mokapot, Hario Mocca vs

rating

İyi Bilinen Üye
İsim
Coşkun
Daha fazla  
İsim
Coşkun
Değirmen
Comandante c40, Molent g50.
Ekipmanlar
Fellow Stagg EKG, Timemore Fish Pour-Over Elektrikli Isı Ayarlı Kettle, Hario V60, Hario V60 Immersion Dripper, French Press, basit filtre kahve makinesi.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul Anadolu
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Tuzla
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Pendik
Hangi tarihte satılacak anlayamadım ben 🙈

berkehan

Üye
Bir tane alıp denemeyi düşünüyorum. Eğer beğenirsem bir dahaki gelişine yine alırım. Çayın ve kahvenin soğuğunu sevmeyen biri olarak ne kadar geç soğutursa o kadar iyidir benim için. Ama sabahtan gidip teyzelerin arasına sıraya girmek şart yoksa kalmıyor. Kimileri de alıp letgo’dan satıyor.

kursad42

Aktif Üye
İsim
Kürşad
Daha fazla  
İsim
Kürşad
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
Evet eldeki hissi biraz garip gerçekten, sıkı tutarsan kırılacakmış gibi. Bir de BİM teyzelerinin sabahtan sıraya girip bunları kapışacağını unutmayın. Ben yolda bastonla zor yürüyen ninenin Bİm açıldığında koşarak içeri daldığını gördüm çok ürkütücü :) . Ama ulaşamama ihtimalim olan ciğere mundar deme fırsatını kaçırmak istemem, kahve demlendikten sonra bardakta ısı kaybetmeye başlamalı bence, bu bardaklarda demlenmeye devam ediyor sanki

Bizim evin yakınındaki BİM'de bir kasiyer Kovid günlerinde BİM Aktüel ürünlerine olan rağbeti "ölümüne alışveriş" olarak nitelemişti.

asilyabani

Yeni Üye
İsim
İbrahim
Daha fazla  
İsim
İbrahim
Bardağın boroksilat olması ve sıcaklık kaybının az olmasından dolayı kahveye etkileri ile ilgili yorumlara katılıyorum. Cam olmadığı için hafif ve kalitesiz hissiyatı var. Ayrıca kahve sıcak kalıyor uzun süre. Ben sıcaklık kaybının kahvenin tadına olumlu yansıdığını düşünüyorum. Sıcak kaldığı için hem tat alamıyorsunuz hem de biraz soğumasını beklerken zaman geçiyor. Farklı düşünen arkadaşlara saygı duyuyorum.

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
  • Like
Tepkiler: ida

Alpsifan

Aktif Üye
İsim
Alp
Daha fazla  
İsim
Alp
Ekipmanlar
Moccamaster select
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Mersin
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Mezitli
Bir de kaşık terazi var listede işe yarar mı acaba?

devamiyolda

Aktif Üye
İsim
Selçuk
Daha fazla  
İsim
Selçuk
Espresso Makinesi
Delonghi 411.B
Değirmen
K-Plus
Ekipmanlar
Hario Drip Kettle, İkea Moka Pot, Hario V60, Motta Termometre, Hassas Tartı, Hario Mizudashi
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Levent