• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Best of 2020

Bu yıl KK aylık alımları haricinde sadece iki kere sipariş verdim. O yüzden en beğendiğim çekirdekler doğal olarak aylık alımlardan çıktı.

2020'de tattığım en iyi 3 çekirdeği sıralı olarak paylaşıyorum. Eğer çok çekirdek denediyseniz "yurtiçi/yurtdışı" "KK alımı" gibi listeler yapabilirsiniz.

2020 favorilerim:
1- Kenya - Makwa
2- Etiyopya - Guji Ana Sora
3- Colombia - El Paraiso

Yabancı;
Coffee Colective - Kenya Kieni AA
La Cabra - Hambela Arifi Naturel/Washed

Yerli;
Sapiens - Diquinho, Sitio Betel
Boxx - Adado Shanga Naturel
Üstteki üçlü kadar olmasa da farklı bir deneyim olduğu için Manifesto - Bella Vista da sayılabilir

Benim favorilerim;

1) Ethiopia Adado
2) EL BOQUERON, GUATEMALA
3) Wolichu Wachu

Bu sayacaklarımdan bir tanesi daha öğütücüm veya tartımın bile olmadığı bir zamandan ama yine de güzeldi :) Ve bazı çekirdekler de benim acemiliğimden kaynaklı güme gitmiş olabilir...

1. William's - Ruanda Simbi
2. C. Department - Etiyopya Tabu Burka
3. Z. Karaca - Peru Huaman Tanga

Benim ilk üçüm yok, listemdekilerin hepsi 1 olarak görüyorum.
- Gardelli Shawntawene
- Gardelli La cristalina
- Coffee sapiens Brazilya Diquinho
- Kahvefabrikasi Etiyopya Guji Ana sora
- Morgon Coffee Roasters Costa rica natural geisha
-Raf finca deborah geisha

Benim favorilerim:
1. ROR Cafe - Yirgacheff Cher Chere
2. Zümrüt Karaca - Peru Huaman Tanga
3. Probador - El Bouqeron

Benim favorilerim:
1. ROR Cafe - Yirgacheff Cher Chere
2. Zümrüt Karaca - Peru Huaman Tanga
3. Probador - El Bouqeron

ROR'dakiyle Cleancup'taki Chelchele aynı çekirdek mi acaba (Japonların Kalita-Karita telaffuzlarındaki gibi bir durum varsa)? Ben de Cleancup'ın bu çekirdeğini çok beğenmiştim; eğer aynılarsa daha çok kavurucuda görmek güzel olur.

Şu zamana kadar içtiklerimin en iyisi(yurtiçi).
1- Coffee sapiens/diquinho
2- Probador/ adado
3- Null/yandaro
4- Kungpow/Kongo
5- Petra/Gitesi natural

Yurtiçi Best Of 2020 lerim şuan bu şekilde:
1-Prabador -Guatemala El Bouqeron Naturel
2-İncommon - Kolombiya Huila Bonanza Naturel
3- Z.K. - Peru Huaman Tanga

Coffee Rem - Tanzanya AA Iyele 29
Coffee Department - Peru El Remanzo (KK Aylık Alım)

William's - Ethiopia Acaica
Bonanza - Ethiopia Sasaba
Lacava - Kenya Kii

Evet Afrikacıyım :LOL:

Ben yalnızca 1 numaramı yazmak istiyorum
Etiyopya-Mormora

Bu yıl KK aylık alımları haricinde sadece iki kere sipariş verdim. O yüzden en beğendiğim çekirdekler doğal olarak aylık alımlardan çıktı.

2020'de tattığım en iyi 3 çekirdeği sıralı olarak paylaşıyorum. Eğer çok çekirdek denediyseniz "yurtiçi/yurtdışı" "KK alımı" gibi listeler yapabilirsiniz.

2020 favorilerim:
1- Kenya - Makwa
2- Etiyopya - Guji Ana Sora
3- Colombia - El Paraiso
Cofferem alımından Uganda Sipi Falls da listeme girer. Ama tam olarak hangi sıraya ekleyeceğime karar veremedim.

Geri