• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Beko CEG5311X Tam Otomatik Espresso Makinesi

Bucolie

İyi Bilinen Üye
İsim
Hakan
Selam Arkadaşlar,

Aşağıda linki yer alan Beko ürünü kullanan var mı? Lelit PL81T ile kıyasla çıktıda belirgin bir fark olur mu ? (Lelit fiyat olarak daha yüksek)
Bir arkadaşım bu ürünü almayı düşünüyor, ürünle ilgili deneyimi ya da bilgisi olan arkadaşlarım varsa ve geri dönüşü olabilirse çok sevinirim.

Beko CEG5311X
 

nevnev

Aktif Üye
İsim
Abdullah Kılınç
Daha fazla  
İsim
Abdullah Kılınç
Espresso Makinesi
Dedica
Değirmen
Baratza Vario-W, Timemore Chestnut G1
Ekipmanlar
V60, Origami, AeroPress
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Fatih
Ürünlerle alakali doğrudan tecrübem yok ama ikisi farklı kategoride. Lelit gibi bir cihaz biraz fazla uğraşıp etkenleri tam doğru ayarlarsanız iyi yahut cok iyi sonuc almanızı sağlar. Yani sizin kullanımınıza gore sonuç yelpazesi cok geniştir, manüel olan çoğu şeyde olduğu gibi. Tam otomatik makine ise belirli bir standardı olacaktır ama, özellikle o fiyat segmentinde, vasatın üstüne gecemez. Muhtemelen sütlü içecekler için iş görür.

Yani doğrudan kıyaslamamak gerek bence. Biraz kullanıcının ne yapmak istediğine bağlı
 
Son düzenleme:

puspus

İyi Bilinen Üye
Konum
İstanbul-Anadolu
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Eureka Specilieta, Timemore Chesnut G1
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
ikisi de farklı kategori, kıyaslanacak makineler değil.
 
İsim
tky
Daha fazla  
İsim
tky
Ben de bu makinayı merak ediyorum bikaç video izledim kahve tek parça olarak dağılmadan çıkmış bu da bi gösterge en azından siemens falan otomatiklere göre daha iyi sanırım alınır mı sizce? gaggia new classicle arasında kaldım evdekiler yüzünden otomatik daha çok tercihim ama bu ürünün klasmanı nespresso mudur?Sanırım daha sulu espresso almak diğer otomatik kahvelere nazaran daha azmış gibi geliyor(basınç da yüksek) deneyimleyen var mı acaba Beko ceg5311xi?
 
Üst