• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Bear Barista Essentials

mtgg

Üye
Editör
İsim
Türker Gündoğdu
Daha fazla  
İsim
Türker Gündoğdu
Espresso Makinesi
Lelit MaraX
Değirmen
Comandante C40, Niche Zero
Ekipmanlar
Fellow Stagg Ekg Kettle,V60, Kalita Wave, Aeropress, Origami, Chemex, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çukurova
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Seyhan
Merhaba arkadaşlar

Türkiye'de kahveye ve yan ekipmanlarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır, artan bu ilgiye karşılık olarak kaliteli ve uygun ekipmana ise artan kur ile beraber ulaşım gittikçe zorlaşıyor amacım Hobi olarak başladığım espresso ekipmanları imalatına hız vererek kaliteli kahve ekipmanlarını kahveseverlere, kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir hale getirmektir. Bununla birlikte üretimini yapmış olduğum tamper, kalibreli tamper, makaron tamper ve düzleştirici ekipmanlarına ağırlık vermekteyim.

Geçen hafta itibari ile Espresso Perfetto ile çalışmaya başlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki haftalarda Espresso Perfetto internet sitesinde satışta olacaktır.

Yapılan ilk tamperimizin sahibi, desteğini hiç bir zaman esirgemeyen ve bu videoyu hazırlayan @PepukKahve İsmail Gökcan arkadaşıma çok teşekkür ederim.

Ve tabii ki desteklerinden ötürü @Kahveciningalaksirehberi @deniz @NoDRaC @Metehan @kahveanalisti @Cihanyuce Forumdaki nickini bilmediğim Tolga Bey'e ve Bütün forum arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Espresso tamperinin bilek ergonomisine ve tutuşa uygun olması gerektiğini düşünüyorum.

Standart bir tamper ile 90 derece açıyla tamp yaparken, yuvarlak tamperlarda
avuç içiyle dolayısıyla bileği bükerek tamp yapıyoruz.

Bilek bükülmüş pozisyondayken uygulanan kuvvette dik pozisyonda uygulanan kuvvete göre daha fazla yük bindiriyoruz.

Bu durum bilek sağlığı için pek iyi değil maalesef.

Espresso tamperinin bilek ergonomisine ve tutuşa uygun olması gerektiğini düşünüyorum.

Standart bir tamper ile 90 derece açıyla tamp yaparken, yuvarlak tamperlarda
avuç içiyle dolayısıyla bileği bükerek tamp yapıyoruz.

Bilek bükülmüş pozisyondayken uygulanan kuvvette dik pozisyonda uygulanan kuvvete göre daha fazla yük bindiriyoruz.

Bu durum bilek sağlığı için pek iyi değil maalesef.

Evet çok doğru Bahsettiğiniz tamper çeşitlerimiz de mevcut. aslında biraz da tercih meselesi. tamp işleminden beklediğimiz düz yüzeyi videodaki tip tamperlerle çok daha basit şekilde elde edebiliyoruz.

Merhaba arkadaşlar

Türkiye'de kahveye ve yan ekipmanlarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır, artan bu ilgiye karşılık olarak kaliteli ve uygun ekipmana ise artan kur ile beraber ulaşım gittikçe zorlaşıyor amacım Hobi olarak başladığım espresso ekipmanları imalatına hız vererek kaliteli kahve ekipmanlarını kahveseverlere, kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir hale getirmektir. Bununla birlikte üretimini yapmış olduğum tamper, kalibreli tamper, makaron tamper ve düzleştirici ekipmanlarına ağırlık vermekteyim.

Geçen hafta itibari ile Espresso Perfetto ile çalışmaya başlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki haftalarda Espresso Perfetto internet sitesinde satışta olacaktır.

Yapılan ilk tamperimizin sahibi, desteğini hiç bir zaman esirgemeyen ve bu videoyu hazırlayan @PepukKahve İsmail Gökcan arkadaşıma çok teşekkür ederim.

Ve tabii ki desteklerinden ötürü @Kahveciningalaksirehberi @deniz @NoDRaC @Metehan @kahveanalisti @Cihanyuce Forumdaki nickini bilmediğim Tolga Bey'e ve Bütün forum arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim.

Türker Hocam selamlar,
asıl ben teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim 👏

Merhaba arkadaşlar

@Kahveciningalaksirehberi ve @Espressoperfetto işbirliği yaparak bir çekiliş düzenledik. Çekiliş 12 Mayıs Salı günü sona erecek Çekiliş sonucunda ise 1 kişiye espresso düzleştirici ve makaron tamper hediye edeceğiz. Forumdan arkadaşlarım da katılmak isterse post @Kahveciningalaksirehberi nin instagram sayfasında...

harikasınız, inşallah bana çıkar :D

Çok güzel elinize sağlık umarım ülkemizde böyle ürünler artar.

Bana çıkmayacağına eminim ama katıldım :)

@Sensei Sizden daha şansızım çünkü geçen hafta hem düzleştirici hem de kalibre tamper aldım.
Şaka bir yana @mtgg ilginisine, emeği için çok teşekkür ederim. Ürünlerden çok memnun kaldım ve daha iyi espresso lar alıyorum.
Başarılar diliyorum

Güzel görüş ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Gönül ister ki kahvekulübünden bir arkadaşımıza çıksın :) son kararı program verecek tabi :))

@Sensei Sizden daha şansızım çünkü geçen hafta hem düzleştirici hem de kalibre tamper aldım.
Şaka bir yana @mtgg ilginisine, emeği için çok teşekkür ederim. Ürünlerden çok memnun kaldım ve daha iyi espresso lar alıyorum.
Başarılar diliyorum

Güzel günlerde kullanın Süleyman Bey memnun kalmanıza çok sevindim.

Kahve kulübü için bir indirim var mı by tamper larda?

Kahve kulübü için bir indirim var mı by tamper larda?

Merhaba Mehmet Bey

yorumunuz üzerine Kağan Bey ile görüşerek Forum arkadaşlarımız için sadece ürünlerimizde geçerli olacak %15 indirim kodu tanımladık. indirim kodunun süresi olmayacak.

İndirim Kodu: Kahveklubu

Merhaba Mehmet Bey

yorumunuz üzerine Kağan Bey ile görüşerek Forum arkadaşlarımız için sadece ürünlerimizde geçerli olacak %15 indirim kodu tanımladık. indirim kodunun süresi olmayacak.

İndirim Kodu: Kahveklubu
Merhaba, konuya yaklaşık bir yıl sonra yazıyorum ama indirim kodunun süresi olmayacak diye belirtildiği için yazmak istedim, tamper ve leveleri uzun zamandır takip ediyorum ve çok beğeniyorum foruma özel indirim kodunun da olduğunu görünce almak istedim ancak kodu kullanmaya çalıştığımda ''hediye çeki kullanım süresi dışında'' bildirimi alıyorum, konu ile ilgili bilginiz var mı foruma özel indirim sona mı erdi yoksa sistemsel bir hata mı acaba?

Merhaba, konuya yaklaşık bir yıl sonra yazıyorum ama indirim kodunun süresi olmayacak diye belirtildiği için yazmak istedim, tamper ve leveleri uzun zamandır takip ediyorum ve çok beğeniyorum foruma özel indirim kodunun da olduğunu görünce almak istedim ancak kodu kullanmaya çalıştığımda ''hediye çeki kullanım süresi dışında'' bildirimi alıyorum, konu ile ilgili bilginiz var mı foruma özel indirim sona mı erdi yoksa sistemsel bir hata mı acaba?
Merhaba Emrah Bey

öncelikle ilginiz icin cok tesekkur ederim. Normalde devam etmesi gerekiyordu kodun fakat bazen baska bir indirim uyguladiklarinda kodu belli bir sure aktiflikten cikartiyorlar. Kendilerine durumu ilettim donus bekliyorum. Bilgi gelir gelmez size haber verecegim.

Suan indirim kodu tekrar kullanilabilir halde. Bilginize

Geri