• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

BeanBrosCo

İsim
Murat Attila
Kopenhag merkezli kavurucu ve kahve abonelik sitesi ☕🇩🇰 Bean Bros kendi kahvelerini de kavuruyor ve ister tek tek isterseniz de aylık abonelik şeklinde satın almanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda KaffeBox ve BeanPortal gibi her ay Avrupa’dan seçkin bir kavurucuyu konuk ederek sürpriz bir kahveyi abonelerine gönderiyor. Haziran ayı konuğu Muttley&Jack’s, Temmuz ayı konuğu ise Morgon Coffee Roasters’dı. Abonelik başlatmak için coffeetime20 kodu ile %20 indirim kazanabilirsiniz.

Yeter paylaşmayın şu indirimleri :) şimdi 5x150 CD siparişimi verdim.

Baya ciddi bir arşiv oluşuyor forumda. Bir kahvesever notion diye bir uygulama önermişti ki bende hem kahve arşivim hem de demleme arşivim için kullanıyorum. Acaba oraya kahveseveler beher çekirdek için en memnun kaldıkları reçeteyi önceden belirlenen bir standart dahilinde girseler ve herkes ulaşabilse ve harika bir referans veritabanı olsa.

Ben kendi adıma, oran, öğütüm, su, sıcaklık, öğütücü, kettle, metod, filtre detaylarını, zaman göre döküşler ile ilave müdahele varsa onları ve toplam süreyi yazıyorum.

Son düzenleme:
Ne kadar sürede geliyor

Ağustos ayı misafir kahvecimiz Coffee Collective’di. 7 Ağutos’ta Kopenhag’dan PostNord ile yola çıkan paketim bu sabah ulaştı. Abonelik ücretim indirim kodu ile birlikte 18.1 Euro olmasına rağmen paketin üzerine 19 Euro yazmışlar ve bu meblağ üzerinden 38 TL gümrük ücreti yansıdı. Kargolama öncesi vergi indirim mailim dikkate alınmadığı ve daha hoş olmayanı fazla ücret yazıldığı için bu sabah durumu izah eden bir mail daha attım ve “kusura bakmayın” deyip bir sonraki siparişim için kargo paketi üzerine hem 5 Euro yazacaklarını söyleyip hem de özür mahiyetinde %10’luk bir indirim kodu paylaştılar.

9451A76B-BC3F-4453-A811-D205EFAD103A.jpeg

Son düzenleme:
Ağustos ayı misafir kahvecimiz Coffee Collective’di. 7 Ağutos’ta Kopenhag’dan PostNord ile yola çıkan paketim bu sabah ulaştı. Abonelik ücretim indirim kodu ile birlikte 18.1 Euro olmasına rağmen paketin üzerine 19 Euro yazmışlar ve bu meblağ üzerinden 38 TL gümrük ücreti yansıdı. Kargolama öncesi vergi indirim mailim dikkate alınmadığı ve daha hoş olmayanı fazla ücret yazıldığı için bu sabah durumu izah eden bir mail daha attım ve “kusura bakmayın” deyip bir sonraki siparişim için kargo paketi üzerine hem 5 Euro yazacaklarını hem de özür mahiyetinde %10’luk bir indirim kodu paylaştılar.

Ekli dosyayı görüntüle 3933
Hasir altina itmemeleri iyi olmus en azindan. Umarim size özel degildir ve bundan sonraki Türkiye siparislerinin hepsinde 5€ yazarlar.. afiyetler olsun

Hasir altina itmemeleri iyi olmus en azindan. Umarim size özel degildir ve bundan sonraki Türkiye siparislerinin hepsinde 5€ yazarlar.. afiyetler olsun
Çok teşekkür ederim. Söylemeden yapmıyorlar maalesef. Hatta söylememe rağmen gözden kaçırmışlar :) Neyse ki fazlasıyla telafi ettiler. Dürüstçe, verdiğim her kuruş “vergi” içimi acıtıyor.

Eylül ayı kavurucusu Oslolu Solberg&Hansen olarak belirlenmiş. Benim çok merak ettiğim bir kavurucuydu, sevindim. Kargolar Eylül'ün ikinci haftasında yola çıkacak. Abonelik başlatmak isteyenler coffeetime20 kodu ile %20 indirim elde edebilirler. Gönderiler takipli PostNord ile yapılıyor.

uzun zamandir ulasmaya calistigim bir yerdi, ben de sevindim.

hangi kahveleri gonderecekler acaba?!

las palmas birisi-anaerobik

digeri de omar arango-tolima gibi duruyor.

tade yok-yine uzdu bizi...

Eylül ayı kavurucusu Oslolu Solberg&Hansen olarak belirlenmiş. Benim çok merak ettiğim bir kavurucuydu, sevindim. Kargolar Eylül'ün ikinci haftasında yola çıkacak. Abonelik başlatmak isteyenler coffeetime20 kodu ile %20 indirim elde edebilirler. Gönderiler takipli PostNord ile yapılıyor.
Hocam her sey dahil ne kadar oluyor sonda? Saniyorum 2x250 subscription en mantiklisi.

2x250, 28 euroya geliyor sanırım. Ben de alacağım eylül için abonelik. Teşekkürler @MuratBlues :)

Bu bilgiler nerede var?

intagramdaki paylasimlarinda uzerinde beanbros stickeri olan posetin uzerinde las palmas yaziyor.

diger kahve posetinin uzerindeki renk tonuyla da solberg'in kendi sitesindeki paketleri eslestirip (yaniliyor da olabilirim) bu sonuca vardim.

insta'dan sordum surpriz dediler, bari 4*250gr'a kac cesit yollayacaksiniz onu soyleyin dedim ve cevap gelmedi.

cevap geldi: Usually we do feature 3 different ones next month 4 different ones will be possible too :)

Son düzenleme:
intagramdaki paylasimlarinda uzerinde beanbros stickeri olan posetin uzerinde las palmas yaziyor.

diger kahve posetinin uzerindeki renk tonuyla da solberg'in kendi sitesindeki paketleri eslestirip (yaniliyor da olabilirim) bu sonuca vardim.

insta'dan sordum surpriz dediler, bari 4*250gr'a kac cesit yollayacaksiniz onu soyleyin dedim ve cevap gelmedi.

Naptın abi ya, beanbros görse bedavaya yollar yalnız 😆

Geri