• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Batman'dan Selamlar :)

anilada

Yeni Üye
İsim
Anıl
Daha fazla  
İsim
Anıl
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Hario V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Batman
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkez
Herkese merhabalar:giggle: ben Anıl. Kamu'da çalışıyor ve bir süredir Batman'da yaşıyorum.

Eskişehir'de yaşadığım günlerde çalışma yerim uygun olduğu için; akşamdan programlayıp sabah kahve kokusuyla güne başlamak adına Migros Touch Me model zaman ayarlı bir filtre kahve makinesi almıştım. 2015 yılından bu yana Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin filtre kahve çeşitlerini genellikle sabahları bu makine ile hazırlayıp tüketiyorum. Nitelikli kahve ile olan tanışıklığım ise Eskişehir günlerimde Black Cat ve Coffeeciel'de çalışan bir arkadaşımın yanına uğradığım zamanlarda tattığım kahvelerle sınırlı.

Soğuk kış aylarına yaklaştığımız bu günlerde, eşimle birlikte evde yaşadığımız kahve deneyimimizi arttırmayı denemeye karar verdik. Bu forumla da bu şekilde tanışmış oldum. Önümde gördüğüm kadarı ile sizin sayenizde okuyup araştırabileceğim bir çok yazı ve tecrübe var. Daha hangi tür demleme ve ekipman türlerini alacağıma karar verememiş olsam da şimdiden yardımı dokunacak herkese teşekkürler.🙏

Herkese tekrardan merhabalar; sağlıklı ve keyifli günler dilerim.

Son düzenleme:

bllyldz9

Üye
İsim
Bilal
Daha fazla  
İsim
Bilal
Değirmen
molent g50
Ekipmanlar
v60, cafflano kompresso, aeropress
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
diyarbakır
Merhaba Anıl , :)
Diyarbakır'dayim ben de. Arada Batman'a da gidip geliyorum, ailem orda.
Seve seve yardımcı olurum, iletişime geçmekten çekinme..

anilada

Yeni Üye
İsim
Anıl
Daha fazla  
İsim
Anıl
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Hario V60
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Batman
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkez
Çok teşekkürler ilginize, mutlu oldum yakınlarda ilgili birilerinin olmasına.😊 Özelden tecrübeleriniz ve kahve arkadaşlığı için detaylandıralım isterseniz.👍