• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Baratza Encore Öğütme Ayarı Sorunu - Yardım

v60 için optimal öğütüm ayarı ne olmalı.?
baratzada 14 yaptım fakat bana çok iri geldi kahvelerim taze 15 gün önce kavrulmuş güzel muhafaza ediliyor.
v60 için öğütülen kahvelerinizin fotoğraflarını paylaşabilir misiniz ?

v60 için optimal öğütüm ayarı ne olmalı.?
baratzada 14 yaptım fakat bana çok iri geldi kahvelerim taze 15 gün önce kavrulmuş güzel muhafaza ediliyor.
v60 için öğütülen kahvelerinizin fotoğraflarını paylaşabilir misiniz ?

internet aramalarında 14-15 ayar öneriliyor baratza için. Demleme süreniz nekadar sürüyor?

encore 11 ayarında o şekilde olmayacaktır, öğütücüde üst burr tutucusu çıkmış gibi bir öğütüm görüyorum ben. Hopperı çıkarıp bıçaklara ulaşmadan önce krem rengi olan plastik burr tutucusunun kırık olmadığına ve yerine düzgün oturdupuna emin olmanız lazım öncelikle.

Not: bıçağa ulaşırken fişini çekmeyi unutmayın öğütücünün.

encore 11 ayarında o şekilde olmayacaktır, öğütücüde üst burr tutucusu çıkmış gibi bir öğütüm görüyorum ben. Hopperı çıkarıp bıçaklara ulaşmadan önce krem rengi olan plastik burr tutucusunun kırık olmadığına ve yerine düzgün oturdupuna emin olmanız lazım öncelikle.

Not: bıçağa ulaşırken fişini çekmeyi unutmayın öğütücünün.
Tam oturttuğumu düşünüyorum tekrar kontrol edeyim

Hocam benim gördüğüm bir aksilik görünmüyor, ancak öğütmesi normal değil. Şu aşağıdaki videoda Chris Bacanın açıklayıcı bir konusu var, video ile kendi cihazınızı bir kıyaslayın isterseniz belki gözünüze bir şey çarpar.

Hocam benim gördüğüm bir aksilik görünmüyor, ancak öğütmesi normal değil. Şu aşağıdaki videoda Chris Bacanın açıklayıcı bir konusu var, video ile kendi cihazınızı bir kıyaslayın isterseniz belki gözünüze bir şey çarpar.

izledim birebir uygun acaba kargodan kaynaklı kalibrasyon sorunu mu var diye düşündüm ?

Geri