• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Bambum Taşev Moka Pot

oguzhanata

Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Merhaba Arkadaşlar, evde kullanmak için moka pot bakıyordum. Bialettilere bakarken gözüme bambum marka moka potlar takıldı. https://www.bambumstore.com/urun/diamante-moka-pot-6-fincan linkteki ürünün şekli çok hoşuma gitti açıkçası. Fiyatı'da Bialetti'ye göre epey uygun. Daha önce aramızda kullanan var mı acaba? Malzeme kalitesi vs. olarak Bialetti'den ne kadar kötüdür, iş görür mü?

Denemek gerekir DİE düşünüyorum bialetti dahil 3 Farklı marka denedim aynı kahveyi kullanmama rağmen hepsinin tadı ayrı ayrıydı ve tavsiyem elektrikli Ocakta kullanılması yönünde gaz ocağı genellikle yakıyor 😊😊😊

Denemek gerekir DİE düşünüyorum bialetti dahil 3 Farklı marka denedim aynı kahveyi kullanmama rağmen hepsinin tadı ayrı ayrıydı ve tavsiyem elektrikli Ocakta kullanılması yönünde gaz ocağı genellikle yakıyor 😊😊😊
arkadaşım almayı düşünüyordu; yalniz elektrikli ocakta eriyor diye vazgecmişti; deneyimle sabittir diyorsan iletiyorum kendisine :)

Bialetti yi 5 sene oldu elekrikli ocakta kullanıyorum erimedi daha 😂😂😂

Hatta almak istediği özel bi model varsa yardımcı da olabilirim 😊😊😊

Rica ederim değişik modeller Bulgaristan’da ucuza bulunabiliyor 😊😊😊

Geri