• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

AO Smith Arıtma Cihazı

pacamara

İyi Bilinen Üye
DETAYLAR:

Ürün: AO Smith Daphne
Ödeme: Havale ya da Kredi Kartı (6 Taksit imkanı)
Ücretsiz montaj
Ölçüleri: 270x410x420 mm
Üzerinde de TDS ile oynayabilmeniz için ayar vanası olacak. Normalde bu yok, ekstra olarak ekleniyor ve ücretlendiriliyor ancak şu an bu da dahil kampanyaya.

Daha önce dediğim gibi, ev veya iş yerinize düşünüyorsanız bence kaçırmayın, döviz kurları böyle giderse muhtemelen bu fiyatlar yukarıya doğru tırmanacak.

Diğer bilgiler görselde mevcut.

Daphne.jpg

Arkadaşlar merhaba,

Su arıtma, foruma girdiğimden beri en çok sorulan soru oldu. Herkes karantinada, muhtemelen en çok ben etkilendim :D (tüm işlerim ne yazık ki durdu) ancak yine de elimdeki kaynaklarla başkaları için bir şeyler yapabilir miyim diye arayıştaydım. İlkini sadece sertifika bedeliyle online SCA eğitimi yaparak dün gerçekleştirdik.

Diğeri de forum üyelerine özel, AO Smith su arıtma cihazıyla yapmaya çalışacağız. Sadece forum üyelerine özel KDV, kurulum vb dahil, kabinetli, ayar vanalı bir ters osmos sistemi sizler için özel bir fiyatla sağlayacağız.
 
Son düzenleme:
Merhaba, hangi model olacak?
 
Merhaba, bir süredir bende yeni taşınacağım eve arıtma cihazı almayı planlıyordum güzel haber oldu benim için. Detaylar netleşince iletişime geçerim.
 
Tasarlanan cihazın fotoğrafı var mı? Ne kadar yer kapladığı önemli benim için.
 
Harika haber Nisan, çok teşekkürler. Ödeme seçenekleri arasında kart olursa yer ayarlamaya çalışayım şimdiden.
 
aynen kart lazım kart :)
 
Beklenen girişim sonunda, tabi biz bunu içme suyu ve kahve suyu çıktısı için yapılması gerekenler ve destek olarak devamını diler, sistemin ayrıntılarını da isterük
 
acayip şekilde ürün detaylarını merakla bekliyorum.
 
Nisan Bey teşekkürler bu güzel teklif için. Bir süredir Ao Smith'e göz atıp aklımdan geçiriyordum. Şu an için içinde bulunduğumuz dönemden ötürü bu fırsatı değerlendiremeyeceğim gibi duruyor, zira maddi-manevi anlamda önümü göremiyorum :)
Şu dönem biraz daha düzlüğe çıktığında umarım ben de düzgün bir arıtma sistemi edinirim. Edinecek arkadaşların şimdiden güle güle kullanmalarını diliyorum 😊
 
selam, bu kampnya ile sunulan cihaz, ao smith ve ya ev icin kullanilan diger marka (en azindan ulasilabilir olanlarin )su aritma sistemlerinin 'el degirmeni cinsinden degeri nedir (marka-model olarak?)

yani bu bir timemore degirmen mi? c40 mi? kinu m47 mi?
 
Yazmalı - çizmeli, kişi alt sınırlı vb bir durum yok arkadaşlar. Arıyorsunuz, siparişinizi oluşturuyorsunuz kodu söyleyerek. Çağrı merkezindeki arkadaşların bilgisi var.
 
Yazmalı - çizmeli, kişi alt sınırlı vb bir durum yok arkadaşlar. Arıyorsunuz, siparişinizi oluşturuyorsunuz kodu söyleyerek. Çağrı merkezindeki arkadaşların bilgisi var.
abi fiyat çalışıyor demişsiniz vanalı versiyonu için..
 
Teşekkürler teklif için @pacamara . Uzun zamandır arıtma düşünüyordum ev için. Corona günleri biterse inşallah mayıs ayı sonunda değerlendirebilirim.
 
Süper kampanya içerisinde hangi filtreler var acaba?
Birde bu cihaza içerden yada dışardan ion exhanger taktırabilir miyiz?
Ayar vanası tds nasıl ayarlıyor? Üzerinde değerler mi var yoksa biz kalem cihazlar ile ölçüm artı eksi ayar mı yapıyoruz?
 
Süper kampanya içerisinde hangi filtreler var acaba?
Birde bu cihaza içerden yada dışardan ion exhanger taktırabilir miyiz?
Ayar vanası tds nasıl ayarlıyor? Üzerinde değerler mi var yoksa biz kalem cihazlar ile ölçüm artı eksi ayar mı yapıyoruz?
Merhaba arkadaşlar;
Bugün firmayı arayarak ilgili bir kişi ile görüştüm. Whatsapp grubundada yazmıştım. Yarın sabah teknik bilgileri içeren spec i bana atacaklar bende Whatsapp grubundan Ve buradan paylaşacağım. İhtiyacım olduğu için biraz peşine düştüm bu işin. Teknik olarak Lotus 75 M modelini baz alabileceğimi söylediler. Yarın spec gelince detaylıca konuşuruz buradanda. Ayrıca isteyen arkadaşlarda Nisan Beyin verdiği numaradan firmaya ulaşabilirler.
 
Geri
Üst