• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ankara'dan selamlar

riffraff

Yeni Üye
İsim
Emre
Daha fazla  
İsim
Emre
Merhaba, yazmayı çok seven bir insan olmadığımdan bir süredir once anonim sonra da üye olup "stalker" 'lık yaptım. En azından kendimi tanıtayım, kim bu adam demesinler dedim 😀

Ben Ankara'dan 30 yıllık bir Emre. Okul hayatımın son zamanlarında başlayan 3. Dalga furyasının yaygınlaşmasına kadar nescafe ile düzeyli bir ilişkim vardı. İlk maaşımla aldığım fotoğraf makinesiyle kahve fotoğraflarına merak salmam ve starbucks kahveleriyle bu dünyaya adım attım.

Fakat çok da ilerleyebildiğimi söyleyemem. Molent g50'im ve v60'ım ile reçeteler deniyorum, barista arkadaşlardan ve forumlardan okuduklarımı tekrar etmeye çalışıyorum.

Ben hoşgeldim, siz de hoşgörürsünüz umarım 🙂

Merhaba, yazmayı çok seven bir insan olmadığımdan bir süredir once anonim sonra da üye olup "stalker" 'lık yaptım. En azından kendimi tanıtayım, kim bu adam demesinler dedim 😀

Ben Ankara'dan 30 yıllık bir Emre. Okul hayatımın son zamanlarında başlayan 3. Dalga furyasının yaygınlaşmasına kadar nescafe ile düzeyli bir ilişkim vardı. İlk maaşımla aldığım fotoğraf makinesiyle kahve fotoğraflarına merak salmam ve starbucks kahveleriyle bu dünyaya adım attım.

Fakat çok da ilerleyebildiğimi söyleyemem. Molent g50'im ve v60'ım ile reçeteler deniyorum, barista arkadaşlardan ve forumlardan okuduklarımı tekrar etmeye çalışıyorum.

Ben hoşgeldim, siz de hoşgörürsünüz umarım 🙂

Hoş geldiniz Ankara'dan 30 yıllık Emre :) İyi forumlar. radyo programlarını da seviyorsunuz sanırım :)

Hoşgeldiniz aramıza Emre bey

Geri