• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ankara Kahve Arkadaşlığı

Tuncay

Üye
İsim
Tuncay
Daha fazla  
İsim
Tuncay
Ekipmanlar
Arzum Brewtime filtre kahve makinesi hario v60 kossneck kettle 0.1hassasiyet tartı
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Altındağ
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kızılay
Twitter
tuncayeerdal
Selamlar. Yurtdışı çekirdek alımına her zaman katılabilirim. Gardelli için ortak olmak isteyen varsa bir mesaj uzağınızdayım.

Merhabalar. Ankara'da her türlü etkinlik ve yurt dışı alımını paylaşmaya hazırım . Herkese sevgiler sağlıklı günler diliyorum 🤗

Merhaba arkadaşlar. Ankara'ya normal zamanda ayda 1-2 kez gider gelirim fakat şu sıralar seyahatlerim azaldı elbette. İlerideki alımlara katılabilirim.

Merhaba, ben de kahve ortaklığına açığım her zaman.

Herkese selamlar 🙋‍♀️
Şu an İzmir'deyim fakat eğitim döneminde Ankara'da olacağım.

Ankara, yeşil çekirdek paylaşabilirim :)

Neredeyse her hafta sonu Ankara'ya geliyorum. Etkinliklerde ve organizasyonlarda yer alabilirim.

Fellowship of the Bean :)

Merhaba,
yurt dışı çekirdek alamı gerçekten güzel olabilirdi. Cafe Imports vs .. Tedarikçi firmalar konusunda pek tecrübem yok.
Toplanma etkinlikleri olursa ona da gelirim.

Herkese merhaba, Ankara dikimevi bölgesinde oturuyorum. Dara düşen herkesin elimden gelen acil ekipman, çekirdek vs ihtiyacını seve seve karşılayabilir, emanet ekipman verebilirim. Onun dışında da her türlü etkinlikte bulunmaktan zevk alırım.

Herkese merhaba, dün Coffee Collective'den 2 haftada 1 olan aboneliği başlattım. Başta 2 farklı kahve göndereceklerini sanıyordum ancak ilkinde bir kahveden 2 paket diğer gönderimde diğer kahveden 2 paket göndereceklerini öğrendim. Eğer siparişe ortak olmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir. 173 dkk = 180 lira + vergi civarında tutacak 2 paket kahve. 40 lira da vergi çıkar sanırım. İlk gönderim 2 Temmuz'da olacak, diğer gönderim de tam 2 hafta sonra olur. 2 kere buluşup paylaşabiliriz.

Edit: @cemocamm mesaj attı bu ayki kahveleri onunla paylaşacağız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, Endonezya Linis Yıkanmış Anaerobik, tadım notları Çilek-Yabanmersini-Lime ve Kakao olan çekirdeği dozajlı vakum halinde satmayı düşünüyorum, bu çekirdekten elimde yaklaşık 1 kilo kadar olacak. Ankara içi olacağı için kargoyu yok sayabilirsiniz.

Eğer ön sipariş aşamasında alırsanız, yani 2 hafta öncesinden, 100g = 70₺ + 5₺ gardırops kargo ile 75₺ olacak. Ön sipariş ile alanlara teşekkür maiyetinde altta belirttiğim çok özel çekirdekten yine vakumlu 20g ekleyeceğim. Temmuz’un 2. haftası elimde olacak bu çekirdek ön sipariş ile bitmezse, 100g = 75₺+5₺ şeklinde satışa sunacağım. Eğer ilgilenirseniz, mesaj atmanız yeterli.

Özel çekirdek: Finca Hartmann Panama Maragogype varyetesi, Natural Anaerobik fermentasyon, tadım notları Çilek-Karpuz-Vişne

Gardırops üzerinden kredi kartı/banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz, ön siparişin amacı şu an ödemeniz olmayacak, sözünüz yeterli.

Arkadaşlar selam, Endonezya Linis Yıkanmış Anaerobik, tadım notları Çilek-Yabanmersini-Lime ve Kakao olan çekirdeği dozajlı vakum halinde satmayı düşünüyorum, bu çekirdekten elimde yaklaşık 1 kilo kadar olacak. Ankara içi olacağı için kargoyu yok sayabilirsiniz.

Eğer ön sipariş aşamasında alırsanız, yani 2 hafta öncesinden, 100g = 70₺ + 5₺ gardırops kargo ile 75₺ olacak. Ön sipariş ile alanlara teşekkür maiyetinde altta belirttiğim çok özel çekirdekten yine vakumlu 20g ekleyeceğim. Temmuz’un 2. haftası elimde olacak bu çekirdek ön sipariş ile bitmezse, 100g = 75₺+5₺ şeklinde satışa sunacağım. Eğer ilgilenirseniz, mesaj atmanız yeterli.

Özel çekirdek: Finca Hartmann Panama Maragogype varyetesi, Natural Anaerobik fermentasyon, tadım notları Çilek-Karpuz-Vişne

Gardırops üzerinden kredi kartı/banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz, ön siparişin amacı şu an ödemeniz olmayacak, sözünüz yeterli.

Arkadaşlar ön sipariş olarak vermek istediğim kontenjanı geçtim, elimde son kalan 100 g’ı da yine aynı şekilde aynı fiyattan vermek istiyorum, bu şekilde çekirdek geldiği an satış ilanı açmak zorunda kalmayacağım...

Geri