• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ameuus Aeropress metal filtre

İsim
utku
Daha fazla  
İsim
utku
Değirmen
Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
Fellow Stagg EKG Kettle,Hiroia Jimmy, Hario tartı, Hario V60, Kalita dripper, Delter Press, Aeropress, Moccamaster, Origami cup, Flower dripper, Timemore Crystal Eye,Hario immersion

ilgili sitede dünyanın her yerine 3$ kargo ücreti varmış.Özellikle aeropress için metal filtre arayanlara duyurulur!

ilgili sitede dünyanın her yerine 3$ kargo ücreti varmış.Özellikle aeropress için metal filtre arayanlara duyurulur!

Eski hatıralar; kahvekulübü öncesi melodrip sonrası yaptığımız 2.organizasyondu 40 a yakın kişi yüzde 50 indirimli almıştı bu filtreleri.

Eski hatıralar; kahvekulübü öncesi melodrip sonrası yaptığımız 2.organizasyondu 40 a yakın kişi yüzde 50 indirimli almıştı bu filtreleri.
Valla hatırlıyorum hatta aeropressim yoktu, nasılsa alırım diye almıştım o zaman.
Not:Hala aeropress almadım ama bu filtre uğruna alacağım elbet :)

Valla hatırlıyorum hatta aeropressim yoktu, nasılsa alırım diye almıştım o zaman.
Not:Hala aeropress almadım ama bu filtre uğruna alacağım elbet :)
Hahaha ben de aynen böyle düşünüp filtreyi toplu alımla almıştım, sonra tam aero alacakken ön siparişle delter alınca bu filtreler kalakaldı öyle.

Acaba delterpress için uyumlu mu bu filtreler? :unsure:

Sayın @PepukKahve ; benim de, @pofpof arkadaşımız gibi, aero alabilme ihtimalime binaen elden çıkarmak gelmedi aklıma; ama kullanılmayan ekipmanı da tutmak istemem. Sıfır kutusunda duruyor. Baktım ışık yok bende o vakit bir aero aşığına hediyem olur. Sizi ilk sıraya yazdım.

Acaba delterpress için uyumlu mu bu filtreler? :unsure:

Ben bunu bir ilk aldığımda bir de delterle uyumlu mu acaba diye çıkardım kutusundan; ama uyumlu değil malesef, ha el becerim var uğraşır kırparım derseniz olur, ben şöyle bir tutup zorlamadan tekrar yerlerine koydum.

Sayın @PepukKahve ; benim de, @pofpof arkadaşımız gibi, aero alabilme ihtimalime binaen elden çıkarmak gelmedi aklıma; ama kullanılmayan ekipmanı da tutmak istemem. Sıfır kutusunda duruyor. Baktım ışık yok bende o vakit bir aero aşığına hediyem olur. Sizi ilk sıraya yazdım.

Ben bunu bir ilk aldığımda bir de delterle uyumlu mu acaba diye çıkardım kutusundan; ama uyumlu değil malesef, ha el becerim var uğraşır kırparım derseniz olur, ben şöyle bir tutup zorlamadan tekrar yerlerine koydum.
Ben delter press de kullandım bu filtreyi çok kez.

Ben delter press de kullandım bu filtreyi çok kez.
Dediğim gibi baktım biraz bastırmak icab ediyor , malum narin ince bir yapısı var filtrenin, elimde kalmasın diye hiç zorlamadım. O vakit sizden rica edeyim bastırınca birebir oturdu mu filtre, deforme olmadı mı, kağıt filtreyle kıyaslayınca kullanım, temizlik ve pratiklik açısından kıyaslamanız mümkün mü?
Cevaba göre ben de deneyebilirim :)

Aeropressle kullandım bahsedilen filtreyi. Bastırma ile sorun yaratmıyor bence, çünkü yüzey alanı geniş şekilde baskı oluşuyor. Dengeli yani. Temizliği de kolay, iki filtreyi birbirine sürtüyorsunuz su altında. İki silkele, sonra standına yerleştir. Aeropressimi sattım ama cold drip ekipmanı yapıp kullanırım diye tutuyorum elimde :)

Dediğim gibi baktım biraz bastırmak icab ediyor , malum narin ince bir yapısı var filtrenin, elimde kalmasın diye hiç zorlamadım. O vakit sizden rica edeyim bastırınca birebir oturdu mu filtre, deforme olmadı mı, kağıt filtreyle kıyaslayınca kullanım, temizlik ve pratiklik açısından kıyaslamanız mümkün mü?
Hocam çıkan kahveler gayet güzeldi. Filtreler gayet sağlamdı. Sonra sattım alan kişiden de şikayet almadım deforme olmuş vs diye. Temizlik olarak sıkıntı olmadı direk çıkarıp yıkıyordum.

Bu filtreleri ben de kullandım Delter Pressi ilk aldığım zamanlarda. Biraz büyük, tam oturmuyor. Zarar görür diye çekine çekine kullandım. Şu anda filtreler sağlam ama kullanmıyorum. Dolapta bir köşede kalmış, unutmuşum filtreleri. Temizliği rahat oluyor. Yarın tekrar deneyeyim en iyisi.

Ya şimdi bir de delter almak zorunda kalıcaz uyuyorsa filtre :(

Güzel organizasyonlardı Suat Hocam. Emeğiniz çok. (y)Böyle ürünleri uygun fiyata tekrar alabilsek keşke.

Geri