• Ağustos Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Ağustos ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Almanya Kahve Rehberi

ertk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Gününüz güzel olsun.

Bu konuda, Covid-19 salgını öncesi, en son yurt dışı seyahatim Berlin'de gittiğim kafelerde çektiğim videoları ve aldığım çekirdekleri farklı demleme yöntemleriyle deneyip yorumladığım videoları paylaşacağım.

Siz de Almanya'da gittiğiniz kafeleri veya Almanya'daki nitelikli kahvecilerden aldığınız çekirdekleri hangi demlemelerle yaptığınızı ve reçetelerinizi, yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

The Barn Coffee vloguna alıntıladığım konudan ulaşabilirsiniz ya da buradan izleyebilirsiniz.


Her hafta yeni formatlardan videolar paylaştığım kanalıma abone olarak, yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
 

ertk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Berlin vlogum ve TKMAXX'ten aldığım kahve ekipmanları son videomda yayında. TKMAXX'te, 1.2 litrelik, "drip kettle"ı, 13€'ya aldım. Türkiye'deki benzer ürünlerle epey fiyat farkı vardı, kaçırmak istemedim. Videoda kutu açılımını da yapıyorum ve şu an aktif olarak da kullanıyorum. Gayet memnunum.

Sonraki videolarda Five Elephant hakkında yorumlarımı paylaşacağım.

The Barn Coffee'den, Honduras, La Anona çekirdeği almıştım. Çekirdeği birçok demleme yöntemiyle denedim. Yorum videoları da yakında kanalda olacak. Buradan abone olabilirsiniz.

 
Üst