• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Alınık Su Isı Ölçer

Merhaba arkadaşlar, ocak üstü kettleda su sıcaklığını ölçmek için su ısı ölçere ihtiyacım var. Önerebileceğiniz pahalı olmayan ısı ölçer varsa paylaşırsanız sevinirim.

İlk mesajım alım satım bölümünde oldu, hayırlı olsun yeni forum diyeyim bu vesile ile.

Sensei

İyi Bilinen Üye
İsim
Yasemin
Daha fazla  
İsim
Yasemin
Ben Buradaki modeli aldım. Ne kadar doğru bilmiyorum ama başka termometle ile de ölçtüm dereceler aynı çıktı ve ölçüm hızı da yeterli.
Yalnız ucuz bir model alacaksanız kesinlikle dijital almayın, ölçüm çok yavaş artıyor.

Ben Buradaki modeli aldım. Ne kadar doğru bilmiyorum ama başka termometle ile de ölçtüm dereceler aynı çıktı ve ölçüm hızı da yeterli.
Yalnız ucuz bir model alacaksanız kesinlikle dijital almayın, ölçüm çok yavaş artıyor.

Teşekkür ederim, çok bir beklentim yok üzmesin yeter diyordum sizin kullandığınız termometreden alayım bende.

cmshn

Aktif Üye
İsim
Cem
Daha fazla  
İsim
Cem
Değirmen
Timemore C1
Ekipmanlar
Güral Kalita, Aeropress, Electrolux EKF7800
Dijital olarak bunu alacaktım. Ne dersiniz sıkıntı yaşar mıyım?

selcuk

Üye
bende çok kaliteli olmadıktan sonra digital önermiyorum ben zamanında yoğurt,peynir yapmak için dijital aldım ucuzundan beğenmedim birde ısıdan dolayı plastiği eridi çöp oldu analog tercih etmek mantıklı bence de.