• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Alınık AeroPress

Kobayfare

Yeni Üye
İsim
Emre
Daha fazla  
İsim
Emre
Kahve Arkadaşlığı İl
Kocaeli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
İzmit
elinizde satmak istediğiniz aeropress varsa talibim

norm cafenin sitesine bakmaya çalıştım ama açılmadı. istanbulu pek bilmediğim için izmitten kalkıp gitmek de istemedim açıkcası gidince yok da diyebilirlerdi.

Instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz geri dönüş yapıyorlar. Belki kargolarlar sizin için

norm cafenin sitesine bakmaya çalıştım ama açılmadı. istanbulu pek bilmediğim için izmitten kalkıp gitmek de istemedim açıkcası gidince yok da diyebilirlerdi.
kargo yapıyordu. ben telefonla arayıp ayırttım. tuzla'dan gittim cihangir'e almaya. arayabilirsiniz internetteki numaradan

Norm Coffee'den sonuncuyu ben aldım arkadaşlar. @karakocakoz hocama çok teşekkürler bu güzel fırsattan haberdar ettiği için.

Kronotrop’dan aldığım neredeyse hiç kullanmadığım aeropress kutusuyla aksesuarlarıyla eksiksiz duruyor. İlgilenirseniz satabilirim.

Ben de Kahve Fabrikasından dün siparişimi verdim, bu dönemde piyasada az bulunmasina rağmen makul bir fiyataydı. Belki siz de kontrol edebilirsiniz, stoğunun az olduğunu görmüştüm ama yine de bir bakın isterseniz.

Ben de Kahve Fabrikasından dün siparişimi verdim, bu dönemde piyasada az bulunmasina rağmen makul bir fiyataydı. Belki siz de kontrol edebilirsiniz, stoğunun az olduğunu görmüştüm ama yine de bir bakın isterseniz.
Sitede tükenmiş görünüyor hocam. Ne kadara almistiniz?

Geri