• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
 • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Aeropress (10-15 kullanım yapıldı)

mvscoffee

Üye
Konum
İzmir
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Kalita, Aeropress, Indian Woodneck, Syphon, French Press,Decanter v60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Arkadaşlar merhaba, 2017 yılında aldığım Aeropressimi satmaya karar verdim. Yeni ekipmanlar almak için alan açmam gerekiyor.
Aeropressimin kutusu taşınma esnasında kayboldu, kahve ölçeği de yine aynı şekilde kutudaydı fakat istenir ise hario v60 ın ölçüm kaşığını yanında yolluycağım. Almaya niyetli olan arkadaşlar özel mesajdan ulaşırlar ise sevinirim. İzmir içi elden teslim yapabilirim ama şehir dışında kargo karşı tarafa ait olabilir.

Fiyat: 200 TL
 

Ekli dosyalar

 • DSCF2514.JPG
  DSCF2514.JPG
  48.5 KB · Görüntüleme: 71
 • DSCF2513.JPG
  DSCF2513.JPG
  49.4 KB · Görüntüleme: 69
 • DSCF2512.JPG
  DSCF2512.JPG
  53.2 KB · Görüntüleme: 66
Geri
Üst